۱۵۰۷۱۴۰۱

بازگشت صالح‌علاء به شبکه چهارم

سینماژورنال: محمد صالح علاء که آخرین بار با برنامه «دو قدم مانده به صبح» در تلویزیون حضور داشت که سال ۸۹ این برنامه پایان یافت قصد دارد با برنامه ای به نام “پهن بند” به شبکه چهارم بیاید.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “مهر” رضا پورحسین سرپرست شبکه چهار سیما خبر داد که محمد صالح علاء قرار است اجرای یک برنامه شبانگاهی را در این شبکه بر عهده داشته باشد.

رضا پورحسین سرپرست شبکه چهار با اشاره به اتفاقات و برنامه های جدید این شبکه گفت: به تازگی برنامه های «فوتون» و «روزگار» از این شبکه پخش شد و قرار است یک برنامه علمی هم از نیمه دوم مهر ماه داشته باشیم.

وی با اشاره به این برنامه علمی جدید توضیح داد: نام این برنامه جدید «پهن بند» است که به فضای علمی و مجازی می پردازد. تیم این برنامه هنوز قطعیت نیافته است و ما فعلا در حال طراحی آن هستیم.

پورحسین در پایان با اشاره به طراحی برنامه دیگری در این شبکه به صورت شبانگاهی عنوان کرد: در حال طراحی برنامه ای مشابه «دو قدم مانده به صبح» هستیم که بعد از دهه اول محرم روی آنتن می رود و «چشم شب روشن» نام دارد. محمد صالح علاء مجری این برنامه است و امیر قمیشی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28693

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code