۳۱۰۲۱۴۰۱

بازگشت “تجلی اراده ملی” به فجر چهلم+همراهی یک اسپانسر متمول با جشنواره!

همراه اول

سینماروزان/کیوان بهارلویی: با اعلام ستاد برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر، از یک طرف بخش «تجلی اراده ملی» به روال سال‌های گذشته، در این دوره جشنواره برگزار خواهد شد و از طرف دیگر یک اسپانسر متمول حامی جشنواره شد.

به گزارش سینماروزان، اینکه چقدر از بودجه جشنواره توسط اسپانسر متمول فجر-همراه اول- تامین خواهد شد و اینکه آیا حضور این اپراتور تلفن همراه موجب خواهد شد اهالی رسانه لااقل در کاخ جشنواره، تسهیلات اینترنت داشته باشند یا نه، معلوم نیست؟

ستاد برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر به منظور گسترش ارتباط دو سویه میان سینماگران و دستگاه‌ها، نهادها و سازمان‌های علاقمند به فرهنگ عمومی و حمایت از موضوعات ارزشمند با بیان هنری و خلاقانه سینمایی، بخش «تجلی اراده ملی» را با مشارکت وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، مراکز و موسسات دولتی و نیز شرکت‌ها، دفاتر و مجامع بخش خصوصی، برگزار خواهد کرد.
بر اساس این خبر، در این بخش به روال سال‌های گذشته، دستگاه‌های متقاضی مشارکت در بخش تجلی اراده ملی جشنواره فیلم فجر، با معرفی هیأت داوران و تامین جوایز در قالب شیوه‌نامه جشنواره فجر، امکان تماشا و داوری آثاری را که در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) پذیرفته شده‌اند، در محدوده مأموریت‌های موضوعی و سازمانی در اختیار خواهند داشت و در پایان، با توجه به اولویت‌های موضوعی سازمان متبوع، طی مراسمی با حضور مقامات، هنرمندان و رسانه‌‌ها به فیلم‌های منتخب از نگاه خود، جوایزی اهدا خواهند کرد.

فراخوان شرکت در این بخش، در سایت جشنواره منتشر شده و متقاضیان جهت اعلام وضعیت حضور در این رویداد، تا پنجم بهمن ۱۴۰۰ فرصت خواهند داشت.

گفتنی است بخش تجلی اراده ملی از دوره۲۵ به عنوان بخش جنبی جشنواره فیلم فجر [به جز دوره‌های ۲۷، ۳۳، ۳۴، ۳۵ و ۳۹] برگزار شده است.

“همراه اول” اولین و بزرگ‌ترین اپراتور همراه کشور در راستای حمایت از فرهنگ و هنر و به ویژه هنرمندان و علاقه‌مندان فیلم و سینما در برگزاری مهم‌ترین و بزرگترین رویداد فرهنگی هنری سال کشور مشارکت می‌کند.

همراه اول در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر و همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در راستای رسالت فرهنگی و اجتماعی‌ خود در تسهیل ارتباطات درخصوص ساخت جامعه‌اى مدرن و پايبندى به مسئوليت‌هاى اجتماعى در این دوره جشنواره مشارکت خواهد داشت چرا که معتقد است توسعه این نگاه و توجه به عرصه فرهنگ و هنر در بین فعالان اقتصادی سبب رشد و تقویت بیشتر هنر و حمایت از هنرمندان خواهد شد!!

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۸:۳۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=67374

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code