۰۵۰۹۱۴۰۱

بازيگر نقش شهيدمطهري در ليست انتخاباتي علي مطهري+عکس

سینماژورنال: محمود عزیزی مدرس و بازیگر سینما و تئا‌تر که در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نامزد شده؛ به ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور به سرلیستی علی مطهری پیوست.

به گزارش سینماژورنال محمود عزیزی که سابقه حضور در برخی فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی از جمله سابقه فیلمی ویدئویی از خسرو معصومی در نقش شهید آیت ا.. دکتر مرتضی مطهری را داشته؛ متولد ۱۳۲۳ تهران بوده و درحال حاضر عضو هیئت علمی و استاد تمام دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.
ائتلاف کاندیدهای مستقل سراسر کشور در طول انتخابات گذشته با هدف جلب مشارکت آحاد مردم و معرفی نامزدهای مستقل با ویژگیهای قانونمندی، حق مداری و آزاداندیشی تاکنون فهرست‌های متعددی ارائه داده که در دوره دهم مجلس نیز با لیستی سی نفره و با حضور برخی چهره‌های سیاسی و اقتصادی بزودی اسامی افراد مدنظر خود را معرفی خواهد کرد.
شفاف سازی قوانین مربوط به جامعه هنری
محمود عزیزی چندی قبل و بعد از تأیید صلاحیتش برای انتخابات مجلس به سینماژورنال گفته بود: اگر می بینید این روزها بسیاری از هنرمندان به لحاظ داشتن یک بیمه حداقلی هم در تنگنا هستند فقط به دلیل آن است که قوانین ما نسبت به جامعه هنری وضعیت روشنی نداشته است. شخصا سعی خواهم کرد در صورت ورود به مجلس برای شفاف سازی قوانین مربوط به جامعه هنری تلاش کنم.(اینجا را بخوانید)
محمود عزیزی در حال ثبت نام برای انتخابات
محمود عزیزی در حال ثبت نام برای انتخابات
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۵:۰۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=18021

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code