۱۸۱۱۱۴۰۱

بازداشت تهیه‌کننده “شهرزاد” و سرمایه‌گذار “ابد و یک روز”+عکس

سینماروزان: سیدمحمد امامی تهیه کننده ای که با “شاهگوش” وارد شبکه خانگی شد و با “شهرزاد” کسب شهرت کرد بازداشت شد.

به گزارش سینماروزان خبر بازداشت امامی از سوی رسانه هایی عمدتا منتسب به جریان اعتدال و تدبیر و از جمله “عصر تعادل” و “رسانه امید” تایید شده است.

این رسانه ها علت بازداشت امامی را درگیری در ماجراهای مرتبط با صندوق ذخیره فرهنگیان دانسته اند و از این گفته اند که او از روز یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ در بازداشت است.

بعد از بابک زنجانی که با راه اندازی شرکتی به نام سورینت فیلم به سرمایه گذاری در فیلمهایی مانند “نقش نگار” و “سیزده” و “هیچ کجا هیچ کس” دست زد و البته خبر بازداشتش شگفتی ساز رسانه ها شد حالا امامی دومین سرمایه گذار تازه از راه رسیده سینماست که بازداشتش رسانه ها  را به خود مشغول کرده است.

محمد امامی در ماههای اخیر به شدت در سینما فعال شده بود و به عنوان سرمایه گذار در پروژه های مختلفی حضور داشت؛ از “تابو”ی خسرو معصومی تا “ابد و یک روز” سعید روستایی، “خوب بد جلف” پیمان قاسم خانی و “کاناپه” کیانوش عیاری.

امامی در تولید “شهرزاد” با محمدهادی رضوی داماد معاون اجرایی رییس دولت یازدهم شراکت داشت. فصل دوم “شهرزاد” در حالی کلید خورد که خبری از حضور امامی در پشت صحنه نبود! امامی از جمله سینماگران ایرانی بود که در جشنواره امسال کن هم حاضر بود.

محمد امامی(چپ) در کنار رضوی شریکش در "شهرزاد"
محمد امامی(چپ) در کنار رضوی شریکش در “شهرزاد”
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=29372

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code