۲۷۰۵۱۴۰۱

بازداشت بازیگر فیلم مطلوب ارزشیون!!!+حمله «کیهان» به صداوسیما بخاطر مشهور کردن این بازیگر!!

سینماروزان: با گسترش فضاهای اشتراکی بسیاری از چهره هایی که سالهاست از صفحه اول سینما و تلویزیون محو شده اند کوشیده اند با فعالیت مداوم در این فضاها، اسباب شهرت مجدد خود را فراهم آورند و البته که این تلاشها بارها با گافهایی هم روبرو شده که جمع کردنش بسیار بسیار دشوارتر از انجام ندادنش است.

محسن افشانی که با اجرا در رسانه ملی آغاز کرد و به تدریج به یکی از بازیگران نقش مکمل بسیاری از تله فیلمها و سریالها بدل شد در سالهای اخیر حضوری موثر در سینما و تلویزیون نداشته ولی در عوض کلی حاشیه در فضای مجازی ایجاد کرده است.

افشانی که سابقه بازی در تله فیلمی مطلوب ارزشیون با نام «ترمینال غرب» را که در زمره برگزیدگان جشنواره ارزشی عمار بوده را در کارنامه دارد دو سال قبل بخاطر انتشار لباس زیر زنانه(!!؟؟) در کانون انتقاد مخاطبان قرار گرفت و به تازگی نیز بخاطر استفاده از تفنگ و چاقو در ضبط یک کلیپ مجازی به شدت حاشیه ساز شده به گونه ای که کار به بازداشتش کشیده شده است.

محسن افشانی ، چند روز قبل همراه با همسرش اقدام به ضبط و انتشار یک کلیپ در فضای مجازی نمودند. در این ویدئو، افشانی تفنگ و چاقو همراه دارد و استفاده از آنها برای قتل را بازی می‌کند. ابتدا پلیس فتا به این بازیگر تذکر داد و وی ویدئوی مذکور را از صفحه خود در فضای مجازی حذف کرد. اما به دلیل انتشار و دست به دست شدن این فیلم در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، در نهایت به دستور مقام قضایی، محسن افشانی دستگیر و روانه زندان شد.

روزنامه اصولگرای «کیهان» با انتقاد از رفتارهای این بازیگر نوشته است:  محسن افشانی پیش از این نیز به خاطر رفتارهای نامتعارف و هنجارشکنی‌های پی‌در‌پی خود بازداشت شده بود. با این حال مشخص نیست که چرا سعی در بروز چنین رفتارهایی دارد. افشانی سال‌ها به عنوان مجری در تلویزیون فعالیت می‌کرد و سپس وارد عرصه بازیگری شد و در چند سریال بازی کرد. متأسفانه صداوسیما زمینه شهرت وی را فراهم کرد اما او از شهرت خود برای ترویج خشونت و ناهنجاری در جامعه استفاده می‌کند. جا دارد که رسانه ملی در همکاری خود با چنین افرادی تجدید نظر کند. همچنین اقدام قوه قضائیه در برخورد قاطع با این بازیگر قابل تقدیر است. امید است که دستگاه قضا بدون در نظر گرفتن شهرت افراد، با تخلفات و رفتارهای هنجارستیز سلبریتی‌ها در فضای مجازی مقابله نماید.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۶:۱۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56413

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code