۱۵۱۱۱۴۰۱

ایوبی در گفتگو با رسانه متبوع حوزه هنری، سخنان وزیر ارشاد را نقض کرد⇐کوچکترین دخالتی در کار هیأت انتخاب فجر صورت نگرفته!

سینماروزان: در حالی که ساعاتی قبل سخنان وزیر ارشاد در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی که در آن درباره پالایش آثار حاضر در جشنواره سخن گفته شده بود در رسانه ها منعکس شد(اینجا را بخوانید) حجت ا.. ایوبی رییس سازمان سینمایی در گفتگو با خبرگزاری متبوع سازمان تبلیغات اسلامی و البته حوزه هنری، سخنان وزیر را نقض کرد.

به گزارش سینماروزان رضا صالحی امیری با اشاره به پالایش فیلم‌های جشنواره فجر، از حذف ۱۰ فیلم با موضوعات فمینیستی و نامناسب خبر داده بود اما ایوبی از این گفته که کوچکترین دخالتی در کار هیأت انتخاب انجام نشده است.

ایوبی در گفتگو با «مهر» بیان داشته است: بنده در تمام دیدارهای دیروز و تا ظهر امروز آقای وزیر با علما و مراجع حضور داشتم هیچ سخنی از ایشان مبنی بر کوچکترین دخالت در داوری هیات انتخاب فیلم فجر از ایشان نشنیدم.

وی افزوده است: وزیر محترم فرهنگ به شدت پایبند به ضوابط هستند و اجازه چنین مداخلاتی را به هیچ کس نمی دهند. شیوه مدیریت ایشان احترام صدر درصد به نظر کارشناسی است. در هرصورت اعضای هیات انتخاب که از شخصیت های برجسته اند خود بهترین گواه هستند بر اینکه چنین شبهه افکنی هایی بی پایه و بی اساس است.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33818

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code