۰۷۱۱۱۴۰۱

این هم نتیجه تعاملات مفید سازمان سینمایی و صداوسیما⇐اختتامیه جشنواره با ۲ ساعت تأخیر در رسانه ملی روی آنتن می‌رود!!!

سینماروزان: در حالی که پیش بینی می شد شبکه نمایش برای کمک به افزایش مخاطبانش در روزهای زوال رسانه ملی هم که شده اختتامیه جشنواره فیلم فجر را با نهایتا چند دقیقه تأخیر برای اعمال سانسورهای مدنظر روی آنتن بفرستد اما گویا این اتفاق نخواهد افتاد.

به گزارش سینماروزان البته شبکه نمایش اختتامیه را روی آنتن می فرستد اما با دو ساعت تأخیر!!! افتتاحیه رأس ۱۹ پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه در برج میلاد برگزار می شود اما شبکه نمایش بناست اختتامیه را از ساعت ۲۱ روی آنتن بفرستد.

دو ساعت تأخیر برای روی آنتن فرستادن مراسمی که در داخل کشور برگزار می شود و منطبق با موازین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واقعا عجیب است.

جالب است که دبیرخانه جشنواره فیلم فجر امسال کوشید تسهیلات فوق العاده ای را برای اغلب شبکه های رادیویی و تلویزیون جهت پوشش خبری جشنواره فیلم فجر فراهم کند اما از آن سو به غیر از برنامه «هفت» هیچ بازخورد موثری از این تعامل به دست نیامد و حالا هم که مهمترین وجه جشنواره که اختتامیه است نیز باید با دو ساعت تأخیر روی آنتن برود. این است نتیجه تعامل میان مدیران سینمایی و مدیران صداوسیما؟؟

این گونه اتفاقات است که باعث می شود مخاطبان روزبروز از رسانه ملی فاصله بیشتری بگیرند بخصوص که رسانه های مجازی در این حیطه پیشروتر هستند و رسانه ای مانند «آیونت» مراسم را به صورت زنده روی خط خواهد فرستاد.

سینماروزان به همه نومیدان از رسانه ملی پیشنهاد می کند برای پخش زنده اختتامیه اینجا را کلیک کنند.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۲۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34581

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "این هم نتیجه تعاملات مفید سازمان سینمایی و صداوسیما⇐اختتامیه جشنواره با ۲ ساعت تأخیر در رسانه ملی روی آنتن می‌رود!!!"

 1. متین گفت:

  اگه چشاتو خوب باز میکردیو به اون قوه غرض ورزیت یه استنبای میدادی میدیدی که تلوزیون چندتا ویژه برنامه تو شبکه چهار و آی فیلم داشت!!!!!

  • رضا گفت:

   دوست عزیر برنامه های ضبطی پر از کلیشه به چه دردمون میخوره
   بهترشو توی تلگرام داریم می بینیم
   اگه خیلی هنرمندن اختتامیه رو زنده پخش کنند

   راستی شما خودت لابد کارمند تلویزیونی..نه؟؟؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code