۰۸۱۱۱۴۰۱

این نمایش در ۳ هفته نیم میلیاردی شد+عکس

سینماروزان: در حالی که در جدول فروش سینماهای کشور آثاری مانند “سایه”، “ربوده شده”، “هیهات” و “اروند” را داریم که بعد از بیشتر از یک ماه اکران هم نتوانسته اند رقم فروش نیم میلیارد را درک کنند تازه ترین تئاتر همایون غنی زاده با عنوان “می سی سی پی نشسته می میرد” در فقط سه هفته نمایش رقم فروش نیم میلیارد را رد کرده است.

به گزارش سینماروزان “می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد” در سه هفته اولیه روی صحنه رفتنش در تالار وحدت ، فروش نیم میلیارد تومانی را پشت سر گذاشت و در این مدت ۱۳ هزار تماشاگر به تماشای این نمایش نشستند.

در این نمایش که از ۲۵ مهرماه اجرای عمومی خود را آغاز کرده است، ویشکا آسایش، سجاد افشاریان، بابک حمیدیان، همایون غنی‌زاده، سیامک صفری و داریوش موفق به ایفای نقش می‌پردازند. در تیزرهای این نمایش از صدای مانی حقیقی استفاده شده است.
همایون غنی‌زاده خود نویسندگی و کارگردانی نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» را به عهده دارد . در خلاصه داستان این نمایش آمده است: ما شاهد ساخت یک فیلم کلاسیک بسیار بد هستیم.
همایون غنی‌زاده پیش از این نمایش‌هایی چون «آنتیگونه»، «ددالوس و ایکاروس»، «در انتظار گودو»، «ملکه زیبایی لینین» و «آگاممنون» را روی صحنه برده بود. همچنین نمایش «کالیگولا» به کارگردانی همایون غنی‌زاده در تالار وحدت روی صحنه رفت و توانست به فروش بالای یک میلیارد برسد.
امیر حسین قدسی و همایون غنی زاده طراح صحنه، الهام معین و همایون غنی زاده طراح لباس، بامداد افشار طراحی صدا، ماریا حاجیها طراح گریم، مرتضی نجفی طراح نور، محمد قدس مدیر تولید و مجری طرح و نازنین گودرزی دستیار کارگردان و مریم نراقی مشاور رسانه، دیگر عوامل این نمایش هستند.
می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد
ویشکا آسایش در “می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد”
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30550

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code