۲۷۰۵۱۴۰۱

امتداد تصاحب بخش عمده سانس‌ها توسط فیلمی که با حمایت فارابی تولید شده!/«ایده اصلی» ۴میلیاردی شد/«کلوپ همسران» دومیلیارد را رد کرد/«مردی بدون سایه»از ۱٫۵میلیارد عبور کرد/«مسخره‌باز» از یک میلیارد گذشت/«شاه کش» میلیاردی شد/«درخونگاه» مماس با میلیارد/«پیلوت» با جواد عزتی بعد از سه هفته فقط نیم میلیارد فروخت!!+آمار کامل فروش

سینما آستارا

سینماروزان: صدرنشین آمار فروش «شبی…» است که آخرین روزهای اکرانش را کمی بیش از ۱۹میلیارد سپری میکند و به دنبال آن «سرخپوست» است که در حسرت ۱۵میلیاردی شدن میسوزد.

کمدی «ایکس لارج» با حداقل سالن، فاصله اش را با ۷میلیارد کمتر کرده و «ایده اصلی» بعد از بیش از دو ماه ۴میلیاردی شده است. «رد خون» که با حمایت فارابی تولید شده، حجم بالایی سالن و سانس دراختیار دارد و بعد از سه هفته ۳٫۵میلیارد فروخته است و «کلوپ همسران» دومیلیاردی شده است.

«تپلی و من» تنها فیلم کودک روی پرده در مرز فروش ۲میلیارد قرار گرفته و «مردی بدون سایه» از ۱٫۵میلیارد عبور کرده است. «مسخره باز» فقط در یک هفته، یک میلیاردی فروش داشته است و «شاه کش» نیز علیرغم همه محدودیتها فروشش را به یک میلیارد رسانده است.

«درخونگاه» بعد از دو هفته اکران فروش خود را مماس با میلیارد قرار داده است و «سال دوم…» در همین مدت حدود ۶۰۰میلیونی فروش داشته است.

«پیلوت» که به تهیه کنندگی محمدرضا مصباح تولید شده، بعد از سه هفته اکران فقط ۵۰۰میلیون فروش داشته است که برای فیلمی با حضور بازیگری گران همچون جواد عزتی فروشی نازل است. «برمودا» دیگر فیلمی که با حمایت مصباح تولید شده بعد از ۵۰ روز اکران فروشش به ۵۰میلیون هم نرسیده است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–شبی که ماه کامل شد ۱۹میلیارد و ۴۰۰میلیون (۱۳۵روز)

–سرخپوست ۱۴میلیارد و ۹۲۰میلیون (۱۳۵روز)

–ایکس لارج ۶میلیارد و ۸۰۰میلیون(۱۱۴روز)

–ایده اصلی ۴میلیارد و ۱۰۰میلیون(۷۲روز)

–ماجرای نیمروز: رد خون ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون (۲۳روز)

–کلوپ همسران ۲میلیارد و ۱۰۰میلیون(۳۰روز)

–تپلی و من ۱میلیارد و ۸۲۰میلیون(۸۶روز)

–مردی بدون سایه ۱میلیارد و ۵۱۰میلیون(۳۰روز)

–مسخره باز ۱میلیارد و۲۵۰میلیون(۹روز)

–شاه کش ۱میلیارد و ۵۰میلیون(۳۰روز)

–درخونگاه ۹۰۰ میلیون(۱۶روز)

–سال دوم دانشکده من ۵۸۰میلیون(۱۶روز)

–پیلوت ۵۰۰میلیون (۲۳روز)

–کوروکودیل ۳۴۰میلیون(۳۰روز)

–برمودا ۴۶میلیون(۵۱روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۶:۵۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=57828

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code