۱۲۰۳۱۴۰۲

«اکسیدان» ۱۱میلیارد و ۲۰۰میلیون را رد کرد/«زرد» در آستانه ۴٫۵ میلیارد فروش/«خالتور» دوروزه ۱۵۰ میلیونی شد/«خانه دختر» از ۲میلیارد گذشت/«ایتالیا…» در مرز ۱٫۵ میلیارد فروش/«خفگی» به زودی ۳میلیاردی خواهد شد+آمار کامل فروش

سینماروزان: هرچند کمدی «اکسیدان» با اندک سالنهای دراختیارش به رقم فروش ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون رسیده اما اکران پاییزی در آخرهفته اخیر با ورود یک کمدی با نام «خالتور» رونقی نسبی پیدا کرد به خصوص که اکران پاییزی در هفته های اخیر با انبوهی از آثاری روبرو بود که اغلب تلخ بودند. «خالتور» در دو روز ابتدایی اکران ۱۵۰ میلیونی فروش داشت و به نظر میرسد بتواند جزو آثار پرمخاطب هفته های آتی باشد.

به گزارش سینماروزان فیلم «زرد» به فروش نسبی خود بعد از چهار هفته ادامه میدهد و به زودی ۵میلیاردی خواهد شد. «خفگی» نیز علیرغم ساختار متفاوتش به زودی ۳میلیاردی خواهد شد.

فیلم «خانه دختر» نیز از جمله آثار پررونق سینماها بوده؛ این فیلم با وجود اکران در گروه آزاد رقم فروش خود را از ۲میلیارد گذرانده است که با توجه به مضمون تراژیک آن رقمی مناسب به شمار می رود.

«ایتالیا…» عاشقانه زیبای یک فیلم اولی با حداقل تبلیغات محیطی در مرز ۱٫۵ میلیارد فروش قرار دارد و «قهرمانان کوچک» بخاطر حمایت حوزه هنری در پخش و تخصیص سانسهای فراوان برای مدارس توانسته از رقم ۱٫۵ میلیارد عبور کند.

«مالاریا» در مرز ۳۰۰ میلیون فروش قرار دارد و «آزاد به قید شرط» هنوز به ۲۰۰میلیون فروش هم نرسیده است. قعرنشین جدول فروش «رقص پا» است با فروشی کمتر از ده میلیون که البته این فروش با دارا بودن فقط ۵ سالن سینما به دست آمده که واقعا نامنصفانه است!

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–اکسیدان ۱۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون (۱۳۶روز)

–زرد ۴ میلیارد و ۳۲۰ میلیون(۳۰ روز)

–نگار ۲میلیارد و ۶۴۰ میلیون (۵۸ روز)

–خفگی ۲میلیارد و ۴۰۵ میلیون(۱۶ روز)

–خانه دختر ۲ میلیارد و ۴۰ میلیون(۲۳ روز)

–ملی و راههای نرفته اش ۱میلیارد و ۶۹۱ میلیون(۵۱ روز)

–قهرمانان کوچک ۱میلیارد و ۵۵۰ میلیون(۳۰ روز)

–ایتالیا ایتالیا ۱میلیارد و ۳۳۰ میلیون(۳۰ روز)

–من و شارمین ۱میلیارد و ۲۴۰ میلیون(۵۸ روز)

–مالاریا ۲۸۶ میلیون(۳۰ روز)

–حقه باز دم دراز ۲۴۶ میلیون(۲۳ روز)

–شنل ۱۶۰ میلیون(۱۶روز)

–خالتور ۱۵۰ میلیون(۲روز)

–آزاد به قید شرط ۱۳۰ میلیون (۱۶ روز)

–غیرمجاز ۳۰میلیون(۲روز)

–رقص پا ۷میلیون(۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=44834

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code