۱۱۰۳۱۴۰۲

«اکسیدان» ۱۱میلیارد را رد کرد/«ایتالیا ایتالیا» نیم میلیاردی شد/«زرد» در آستانه ۱٫۵میلیارد فروش/«خانه دختر» دوروزه ۲۰۰میلیونی شد/شکست سنگین «قهرمانان کوچک» علیرغم حمایت حوزه هنری/«مالاریا» بدون سرگروه در آستانه ۲۰۰میلیون فروش+آمار کامل فروش

سینماروزان: «اکسیدان» هرچند بخش عمده سالنهای خود را از دست داده اما همچنان فروش نسبی خود را ادامه داده و با گذر از ۱۱ میلیارد همچنان مخاطب پسند است.

به گزارش سینماروزان «ساعت ۵عصر» هم بخش عمده سالنهایش را از دست داده اما فروش نسبی مطلوبی ندارد و هنوز در حسرت رسیدن به ۱۰ میلیارد است.

«زرد»، «نگار» و «ایتالیا ایتالیا» سه فیلمی هستند که فروش هفتگی بالایی داشته اند و در این بین حجم بالای سینماهای «نگار» موجب آن شده که رقم فروشش در آستانه ۲٫۵ میلیارد قرار گیرد. «زرد» در آستانه ۱٫۵ میلیارد است و «ایتالیا ایتالیا» هم نیم میلیارد را رد کرده است.

«رگ خواب» در آستانه فروش ۶میلیارد است و «سارا و آیدا» از رقم ۳میلیارد فروش عبور کرده است.

فیلمهای «ملی…» و «…شارمین» میلیاردی شده اند و فیلم رفع توقیف شده «خانه دختر» در دو روز ابتدایی اکرانش رقم فروش خود را از ۲۰۰ میلیون گذرانده است. «مالاریا» هم بدون داشتن سرگروه و البته تعداد محدود سینماها در آستانه فروش ۲۰۰میلیونی است.

فیلم کودکانه «قهرمانان کوچک» علیرغم پخش توسط حوزه هنری و تخصیص سرگروهی پرتقاضا به نام آزادی و داشتن نزدیک به ۷۰ سالن فروش مطلوبی نداشته و در ده روز تازه به رقم ۲۰۰ میلیون فروش رسیده و با این اوضاع باید در هفته پیش رو از سینماها خداحافظی کند.

فیلم مشارکتی فارابی با نام «دریاچه ماهی» فروشش بعد از یک ماه به ۳۰میلیون هم نرسیده و این شکستی قطعی برای تولیدکننده است. فیلم «ماجان» محصول تصویرشهر هم در بیش از یک ماه اکران فروشش به ۱۰۰ میلیون هم نرسیده آن هم با وجود حجم بالای تبلیغات شهری.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–اکسیدان ۱۱ میلیارد و ۵۰ میلیون (۱۱۵روز)

–ساعت ۵ عصر ۹میلیارد و ۸۵۰ میلیون(۸۳روز)

–رگ خواب ۵ میلیارد و ۷۰۰میلیون(۱۱۸روز)

–سارا و آیدا ۳ میلیارد و ۱۸۰ میلیون(۶۵ روز)

–نگار ۲میلیارد و ۳۴۳ میلیون (۳۷روز)

–۲۱ روز بعد ۱میلیارد و ۵۶۰ میلیون(۷۲روز)

–تابستان داغ ۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون(۴۴روز)

–زرد ۱میلیارد و ۴۷۲ میلیون(۹روز)

–من و شارمین ۱میلیارد و ۱۲۰ میلیون(۳۷روز)

–ملی و راههای نرفته اش ۱میلیارد و ۱۱۲ میلیون(۳۰ روز)

–ایتالیا ایتالیا ۵۰۰ میلیون(۹روز)

–خانه دختر ۲۲۹ میلیون(۲روز)

–مالاریا ۱۴۲ میلیون(۹روز)

–ماجان ۹۸ میلیون(۳۷ روز)

–قهرمانان کوچک ۲۰۰ میلیون(۹روز)

–دریاچه ماهی ۲۶ میلیون(۳۰ روز)

–حقه باز دم دراز ۴میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=43933

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code