۱۲۰۳۱۴۰۲

«اکسیدان» در آستانه ۱۱میلیاردی شدن/«نگار» یک میلیارد را رد کرد/«ملی…» در آستانه نیم میلیارد/«پا تو کفش من نکن» در آستانه ۲ میلیاردی شدن/«۲۱ روز بعد» در نزدیکی ۱٫۵ میلیارد/«…شارمین» در آستانه میلیارد/ امتداد قعرنشینی محصولات تصویرشهر و فارابی+آمار کامل فروش

سینماروزان: در میان فیلمهایی که در دو هفته اخیر اکران شده اند کمدی «من و شارمین» و درام ماجرایی «نگار» فروش مطلوبتری داشته اند و جالب اینجاست که کمدی «اکسیدان» علیرغم از دست دادن سرگروهش همچنان در میان صدرنشینان فروش هفتگی قرار دارد.

به گزارش سینماروزان اکران «نهنگ۲» کماکان در برخی پردیسها ادامه دارد و فیلم در آستانه رقم فروش ۲۲ میلیارد قرار گرفته البته در مدت زمانی بیشتر از ۴ ماه و نیم که رقمی حسرت آلود برای بسیاری از آثار است.

«اکسیدان» در آستانه فروش ۱۱ میلیارد قرار گرفته و به نظر میرسد این رکوردیست دست نیافتنی در میان فیلمهای توقیفی حوزه هنری در تاریخ سینمای ایران. ضمن اینکه با این رقم هیچ بعید نیست عنوان پرفروشترین فیلم غیردنباله ای سال هم نصیبش شود.

«ساعت ۵عصر» در آستانه ۹میلیارد و نیم فروش قرار گرفته با در اختیار داشتن حدود ۹۰ سالن که برای فیلمی بدون سرگروه به شدت ویژه است!!

«سارا و آیدا» رقم فروش خود را از ۲٫۵ میلیارد گذرانده است و کمدی کثیرالمحدودیت «پا تو کفش من نکن» که در دو هفته گذشته به ناگاه بیش از دوسوم سالنهایش را از دست داد(!) در همان سالنهای محدود فروش خوبی داشته و توانسته در آستانه رقم ۲میلیارد فروش قرار گیرد.

«نگار» که نزدیک به ۱۰۰ سالن در اختیار دارد و در برنامه آخر «خندوانه» هم رامبد جوان حسابی برایش تبلیغ کرد رقم فروش خود را از یک میلیارد گذرانده و «۲۱ روز بعد» با اختلافی کمتر از صد میلیون زیر آن قرار گرفته است.

«من و شارمین» به زودی میلیاردی خواهد شد و «ملی…» نیز در آستانه نیم میلیارد فروش قرار گرفته.

شکست خوردگان مطلق اکران هم «ماجان» و «دریاچه ماهی» هستند که یکی با حمایت تصویرشهر و دیگری با حمایت فارابی تولید شده اما روی هم رقم فروششان به ۱۰۰ میلیون هم نرسیده است.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–نهنگ عنبر(۲) ۲۱ میلیارد و ۶۶۰ میلیون(۱۳۵روز)

–اکسیدان ۱۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون (۹۴روز)

–ساعت ۵ عصر ۹میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۶۲روز)

–رگ خواب ۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون(۹۷روز)

–زیر سقف دودی ۳میلیارد و ۵۰ میلیون(۱۰۷روز)

–سارا و آیدا ۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون(۴۴روز)

–پا تو کفش من نکن  ۱میلیارد و ۷۲۰ میلیون(۵۸روز)

–نگار ۱ میلیارد و ۳۵۷ میلیون(۱۶روز)

–۲۱ روز بعد ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون(۵۱روز)

–تابستان داغ ۱ میلیارد و ۱۱۰ میلیون(۲۳روز)

–من و شارمین ۶۸۰ میلیون(۱۶روز)

–زادبوم  ۵۳۰ میلیون(۴۴روز)

–ملی و راههای نرفته اش ۴۵۰ میلیون(۹روز)

–فصل نرگس ۳۰۰ میلیون(۴۴روز)

–گذر موقت ۲۴۰ میلیون (۵۱روز)

–ماجان ۷۳ میلیون(۱۶روز)

–دریاچه ماهی ۹ میلیون و نیم(۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=43140

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code