۰۶۰۹۱۴۰۱

اولین رقم فروش فیلم مجیدی بنا بر آمار سایت رسمی ارشاد: فقط ۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان!+عکس

سینماژورنال: اگرچه اکران رسمی تازه ترین فیلم مجید مجیدی با نام “محمد رسول ا..(ص)” از پنجشنبه ۵ شهریور آغاز میشود اما در یک مورد جالب اولین آمار فروش این فیلم در آخرین ساعات روز چهارشنبه ۴ شهریور اعلام شد.

این آمار فروش از طریق سایت سینماتیکت که مدیریت آن تحت نظر موسسه سینماشهر است و ارشاد نیز به آن مجوز رسمی داده، اعلام شده است.

منطبق بر این آمار فروش که احتمالا مبنای آن میزان رزرو بلیت بوده است فیلم مجیدی با داشتن دو گروه سینمایی، ۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان فروش داشته است.

نگاهی به جدول فروش که همچنان صدرنشین آن “نهنگ عنبر” است یک نکته جالب دیگر را پیش رو می گذارد و آن هم اینکه “گینس” دیگر فیلمی که توسط موسسه نورتابان یعنی پخش کننده فیلم مجیدی روی پرده است ۳ میلیارد و ۸۰ میلیون تومان فروخته است!

اکران رسمی تازه ترین فیلم مجید مجیدی در حالی از پنجشنبه آغاز می شود که به دلیل مشکلات فنی اکران آن در روز چهارشنبه انجام نشد که این می تواند مزیتی هم برای فیلم باشد چراکه…

علیرغم تغییر سرگروه ها در چهارشنبه ها اما از دیرباز به دلایل مختلف که اصلی ترین آن پایین بودن آمار فروش این روز نسبت به دو روز انتهایی هفته است، پخش کنندگان از اعلام آمار فروش مجزای این روز ابا داشته اند.

جدول فروش
جدول فروش در ساعات ابتدایی بامداد پنجشنه ۵ شهریور

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=9029

بعدش؟

مطالب مرتبط

8 نظر برای مطلب "اولین رقم فروش فیلم مجیدی بنا بر آمار سایت رسمی ارشاد: فقط ۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان!+عکس"

 1. خالد قنبری گفت:

  اینکه ۳ میلیون تومن هم درنظر بگیریم با بلیت ۱۰ تومانی میکنه به طور متوسط یعنی ۳۰۰ نفر حدودا بلیت رزرو کردن…

 2. رضا رادبه گفت:

  اگر بخواهیم حساب کنیم که روزی ۳۰۰ تا مخاطب داره یعنی تو یه ماه این فیلم حدودا ۱۰ هزار نفر مخاطب داره

 3. نسترن گفت:

  ایشالا هزینه هایی که برای تولید فیلم صرف شده و البته امکاناتی که برای تبلیغات همه جانبه در اختیارش قرار گرفته سبب خیر بشه و مردم ما به سینما برن تا به جای کمدی های جلفی مثل… به تماشای یک اثر دینی بشینند…راستی برام جالب بود که فهمیدم پخش کننده فیلم همون فیلمو پخش کرده که…

 4. حامی مستضعفین گفت:

  سلام نسترن جان
  یقینا مردم به سینما میرن و یک فیلم دینی خوبو تماشا میکنن
  شما نگران نباشید
  مردم ما اونقدر معتقد و بادین هستند که فرصت تماشای همچین فیلمیو از دست ندن

 5. سعیده گفت:

  فیلم محمد، یک فیلم با صلابت است. جدا از بار دینی و معنوی فیلم، بیشتر بحث اصالت و وقار فیلم خودنمایی میکنه. و این همون نکته مهمیه که قطعا هر ذهنی رو با هر تفکری جذب به تماشای فیلم خاهد کرد.واین امتیاز امار فروش رو مسلما بالا میبره.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code