۲۶۱۰۱۴۰۰

اهدای جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان بانک پارسیان در شعبه سرسبز

بانک+پارسیان

سینماروزان: با حضور رییس اداره تبلیغات و تشریفات مدیریت روابط عمومی بانک پارسیان، مسئولین شعبه سرسبز و تعدادی از کسبه، جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان بانک پارسیان به خانم مریم فاتحی در شعبه سرسبز تهران اهداء شد.

رییس اداره تبلیغات و تشریفات در این مراسم گفت : طرح کیان پارسیان با هدف تشویق پذیرندگان دستگاه کارت خوان متصل به حساب پارسیان اجرا شده است.

لیلا آهسته افزود : نخستین مرحله قرعه کشی طرح کیان بانک پارسیان دوم بهمن ماه ۹۷ برگزار و برنده جایزه بزرگ ۳ میلیارد ریالی کمک هزینه خرید واحد مسکونی معرفی و برنده مشهدی این مرحله طی مراسمی جایزه خود را دریافت کرد.

وی خاطرنشان کرد: مراسم قرعه کشی مرحله دوم طرح کیان پارسیان نیز برای معرفی ۱۰ برنده کمک هزینه ۵۰۰ میلیون ریالی خرید خودرو تولید داخلی، دوم شهریورماه ۹۸ برگزار شد و برندگان خوش شانس از شهرستان های اهواز، مشهد،خرم آباد ، زابل، ساوه و ۵ نفر از تهران هدایای خود را دریافت کردند.

آهسته تصریح کرد: بانک پارسیان توانسته است با ارایه خدمات نوین و متنوع و همچنین حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط، به عنوان بانکی خوش نام و موفق در خدمت رسانی به مردم باشد.

علیرضا رزاقی، رییس شعبه بانک پارسیان سرسبز نیز ضمن تبریک به برنده خوش شانس پارسیانی، به طرح های جدید بانک پارسیان تحت عنوان ” پژواک پارسیان و طرح اعتباری نوید پارسیان” اشاره کرد و افزود : مشتریان می توانند با استفاده از این طرح ها از مزایا و تسهیلات ویژه آن بهره مند شوند.

برنده جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان پارسیان نیز ضمن ابراز خوشحالی و تشکر از مسئولین شعبه و همچنین ابراز رضایت از عملکرد بانک پارسیان،گفت: مایه مسرت است که مشتری این بانک هستم .

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۴:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=58388

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code