۱۵۱۱۱۴۰۱

انهدام پرنده هوایی یک گروه مستندساز توسط پدافند هوایی

سینماروزان: پرنده هوایی که در اطراف خیابان کارگر در حال پرواز و فیلمبرداری هوایی از مناطق ممنوعه تهران بود توسط پدافند هوایی مورد هدف قرار گرفت.

 به گزارش سینماروزان و به نقل از “ایلنا” یک پرنده هوایی که از خیابان کارگر به سمت جنوب تهران در حال پرواز و فیلمبرداری از مناطق ممنوعه بود از سوی پدافند هوایی مورد هدف قرار گرفت و متلاشی شد.

 پس از بررسی مسوولان مشخص شد که پرنده هوایی متعلق به یک گروه مستندساز دارای مجوز فیلمبرداری بود که به صورت غیرعمد از محدوده مجاز خارج و به سمت منطقه ممنوعه پرواز کرده است.

پرواز این پرنده هوایی به سمت منطقه ممنوعه موجب می شود که از سوی پدافند هوایی مورد اصابت قرار گرفته و منهدم شود.

در همین رابطه معاون امنیتی استانداری تهران با تایید شلیک چند گلوله هوایی ساعاتی پیش در تهران به “ایسنا” گفت: در حال تحقیقیم که دلیل این شلیک ها چه بوده است.

محسن همدانی افزود: ما از چند نهاد تقاضا کرده ایم که منشاء و دلیل این تیراندازی را اعلام کنند ولی هنوز جوابی دریافت نکرده ایم و تحقیقات در حال ادامه است منتظریم تا این گزارش به دست ما برسد.

همچنین دبیرخانه شورای تامین فرمانداری تهران اعلام کرد که اقدام به تیراندازی توسط پدافند هوایی به یک دستگاه هلی شات در محدوده پرواز ممنوع میدان انقلاب و بیت رهبری در ساعت ۹:۴۵ دقیقه صبح امروز انجام شده است.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۵:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32604

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code