۰۵۰۷۱۴۰۱

انصراف علیرضا افتخاری از همراهی با “جناب خان” در شیراز+عکس

سینماژورنال: علیرضا افتخاری خواننده موسیقی سنتی که چندی قبل در گفتگویی از علاقه به محمود احمدی نژاد اعلام برائت کرده بود، در تازه ترین اظهارنظر خود از حضور در برنامه “شب مهر” که بناست با حضور “جناب خان” در شیراز برگزار شود، اعلام برائت کرد.

به گزارش سینماژورنال در تبلیغات “شب مهر” تصویر “جناب خان” شخصیت محبوب عروسکی “خندوانه” در نقطه مرکزی طراحی پوستر و تصاویری از علی مسعودی (علی مشهدی) در سمت چپ و علیرضا افتخاری در سمت راست این شخصیت عروسکی به عنوان شرکت کنندگان برنامه دیده می شود و این موضوع افتخاری را ناراحت کرده است.

افتخاری با ارائه یادداشتی که در “مهر” منتشر شده ضمن انتقاد از اقدام موسسه برگزارکننده ویژه برنامه «شبِ مهر» در تبلیغات شهری، اعلام کرد که در این برنامه شرکت نمی کند.

افتخاری در نوشته خود نسبت به نحوه اطلاع رسانی و تبلیغات شهری این ویژه برنامه خیرخواهانه به نفع کودکان اوتیسم که تصویر او را کنار “جناب خان” قرار داده گلایه کرد.

متن یادداشت افتخاری را بخوانید:

هنرمندی چون من که جایگاه هنری وی مشخص است و آثار و شاهکارهایی مثل نیلوفرانه، شور عشق، یاد استاد، هنگامه و مقام صبر را در کارنامه هنری اش دارد کارش به جایی رسیده که تصویرش در بیلبوردهای تبلیغاتی در کنار جناب خان و حتی یک پله پایین تر قرار گرفته. کجای کار ایراد دارد؟ چرا و چرا؟

به اعتقاد من در چهار روز می شود بی آب بود اما در چهار دقیقه نمی توان بی آبرو بود. ای کاش این موسسه محترمی که در شیراز مشغول به فعالیت است کمی دست از خان و خانبازی بردارد. من دلخورم، من از این عزیزان شیرازی که همواره به وجود مردمان مهربان این شهر می نازیدم دلخورم که مرام حافظ و سعدی را فراموش کرده اند. اگر این دوستان به جناب خان می نازند من به ایران و ایرانی بودن می نازم.

متاسفانه با توجه به این اقدام ناپسندیده‌ای که از سوی موسسه برگزارکننده برنامه بدون اطلاع بنده در حوزه تبلیغات شهری انجام گرفته و از نظر من اقدامی بسیار توهین آمیز است، از حضور در این برنامه که طبق تماس قبلی قرار بود فقط بنده در آن حضور داشته باشم، صرف نظر کرده و از این موسسه و دیگر نهادهایی که در برگزاری چنین رویدادهای خیرخواهانه ای که اقدام می کنند، می خواهم با درایت و اندیشه بیشتری در برنامه ریزی فعالیت ها تلاش کنند.

پوستر تبلیغاتی "شب مهر"
پوستر تبلیغاتی “شب مهر”

 

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=27251

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code