۰۷۱۱۱۴۰۱

انتقاد «کیهان» از بی‌توجهی رییس شورای صنفی نمایش به هم‌صنفی‌هایش و استفاده از امتیاز ریاست برای اکران نوروزی فیلمش

سینماروزان: همان طور که یک هفته قبل در سینماروزان پیش بینی کرده بودیم «یک روز بخصوص» ساخته همایون اسعدیان رییس شورای صنفی نمایش از سوی این شورا به عنوان یکی از فیلمهای اکران نوروزی معرفی شد.

به گزارش سینماروزان کیفیت نه چندان مطلوب این فیلم که نمایش آن در جشنواره هم انتقادات را موجب شد سبب ساز آن گشته است که روزنامه اصولگرای «کیهان» به انتقاد از رییس شورای صنفی نمایش بپردازد که چرا فیلم خودش را برای اکران نوروزی انتخاب کرده است و نه آثار هم صنفی هایی که کیفیتی مطلوبتر برای اکران در بهترین فصل سال دارند.

متن گزارش «کیهان» را بخوانید:

فیلم‌های اکران نوروزی سینماهای کشور درحالی روز گذشته از سوی شورای صنفی نمایش اعلام شدند که فیلم رئیس ‌این شورا نیز برای نمایش در بهترین زمان اکران انتخاب شد.
فیلم «یک روز بخصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان درحالی به عنوان یکی از فیلم‌های اکران نوروزی انتخاب شده است که از طرفی این فیلم قابلیت و کیفیت لازم برای اکران نوروزی را ندارد و در جشنواره فیلم فجر هم با استقبالی مواجه نشد، و از طرف دیگر کارگردان این فیلم خودش رئیس ‌شورای صنفی نمایش سینماست.

با توجه به اینکه این شورا عنوانی صنفی را یدک می‌کشد، آیا بهتر نبود کارگردان این فیلم هوای هم‌صنفی‌های مستحق‌تر خود را می‌داشت و از امتیاز ریاست برای نمایش فیلم خود در یکی از پرفروش‌ترین فصول اکران سینماها چشم‌پوشی می‌کرد؟

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۴:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35064

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code