۱۶۰۵۱۴۰۱

بازیگر تختی علی حاتمی با رد شایعات حمایت از فیلم ارگانی “غلامرضا…” بیان داشت⇐شخصیت تختی در این فیلم زیر سوال رفته!/بازیگر نقش اصلی فیلم اصلا شباهتی به تختی ندارد و انگار بادش کرده اند!!!/عجیب است که تختی را به مانند آفریقائی ها در لجنزار و خاک و خل نشان داده!!/علی حاتمی حتی میدانست تختی در مسجدسلیمان ناهار چه خورده ولی توکلی اطلاعات اندکی داشته!/با توجه به همین مسائل بود که اینها مزد کارشان را گرفتند و مردم از فیلم توکلی استقبال نکردند

سینماروزان: فیلم ارگانی “غلامرضا تختی” که با حمایت بیش از ۳ میلیاردی فارابی تولید شد، با وجود تخصیص سالنهای فراوان و تبلیغات مکفی، شکست خورده اصلی اکران نوروز بود.

به گزارش سینماروزان برخلاف شایعاتی که درباره علاقمندی بازیگران فیلم ناتمام «جهان پهلوان»علی حاتمی از فیلم «غلامرضا…» مطرح شده ولی بازیگر اصلی فیلم علی حاتمی به رد این شایعات پرداخته و از فیلم «غلامرضا…» انتقاد شدید کرده است.

خسرو نظافت دوست با انتقاد از فیلم “غلامرضا…” بیان داشت: فیلم توکلی را دیدم و خیلی ناراحت شدم. متاسفانه ایشان اطلاعات اندکی داشته و نتوانسته فیلم خوبی بسازد!

وی با ابراز شگفتی از نمایش غلط کودکی تختی ادامه داد: این طور نبوده که تختی در لجنزار و خاک و گل به همراه پنجاه بچه مثلا جنوب شهری که به سبک آفریقائی ها نشان داده شده اند تمرین کند. برادر بزرگ تختی آقامهدی خودش غلامرضا را سوار دوچرخه کرد و به باشگاه پولاد فرد و تحویل حاج فیلی خدابیامرز داد و ایشان هم کلی روی تختی کار کرد.

خسرو نظافت دوست با اشاره به اشتباه در انتخاب بازیگر نقش تختی گفت: شخصیت تختی در این فیلم زیر سوال رفته! تختی چهارم که نقش روزهای پایانی عمر تختی را بازی کرده بود اصلا شباهتی به ایشان نداشت و به اصطلاح انگار بادش کرده بودند؛ تختی اصلا این گونه نبود! با توجه به همین مسائل بود که اینها مزد کارشان را گرفتند و مردم استقبال خوبی از فیلم نکردند.

نظافت دوست با تاکید بر تحقیقات علی حاتمی برای تولید “جهان پهلوان” اظهار داشت: علی حاتمی آن قدر تحقیقاتش قوی بود که حتی میخواست سریال تختی را بسازد. حاتمی آن قدر ریزبین بود که برای اینکه متوجه شود تختی موقع رفتن به مسجدسلیمان ناهار چه خورده، آشپز راه آهن را پیدا کرده بود!!!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55800

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code