۳۰۱۰۱۴۰۰

انتصاب یک روحانی برای تحول فارابی!!!⇐این روحانی مسئول بازسازي ساختاری و محتوايی فارابی شده!!/این روحانی باید با تحول فارابی، در جهت ارتقای سینمایی گام بردارد که زمینه‌ساز طلوع خورشید حضرت ولی‌عصر(عج) است!

حجت الاسلام محمد صادقی آرمان

سینماروزان/کیوان بهارلویی: یک روحانی به عنوان دبیر کارگروه تحول بنیاد فارابی منصوب شد.

به گزارش سینماروزان، با حکم مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، حجت‌الاسلام سیدمحمد صادقی آرمان به عنوان مشاور مدیرعامل و دبیر کارگروه تحول و تعالی بنیاد سینمایی فارابی، مسئول پيگيري بازسازي ساختاری و محتوايی اين بنياد شد.

متن حکم سیدمهدی جوادی مدیر بنیاد فارابی برای این روحانی به شرح زیر است:

برادر ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید محمد صادقی آرمان!

با سلام و تحیّت

در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی و همزمان با تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر لزوم بازسازی انقلابی، خردمندانه و عقلانی ساختارهای فرهنگی و رسانه‌ای کشور، در حالی که بنیاد سینمایی فارابی ۳۸ سالگی خود را پشت سر می‌گذارد، نیاز به بازتعریف مأموریت‌ها، فرایندها و جایگاه این بنیاد در مرحله خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی انقلاب و ناظر به افق‌‌های تمدن نوین اسلامی بیش از پیش احساس می‌شود.

بنیاد سینمایی فارابی به عنوان نهاد ملی سینمای ایران اسلامی می‌بایست جایگاه خود را در ساختار نوین فرهنگی کشور بازنمایی کند تا با تحول و بازسازی و نوسازی، در جهت ارتقای سینمایی گام بردارد که زمینه‌ساز طلوع خورشید حضرت ولی عصر (ارواحنا فداء) خواهد بود.

از این رو نظر به مراتب تعهد و سوابق علمی و فرهنگی جنابعالی، به عنوان «مشاور مدیرعامل و دبیر کارگروه تحول و تعالی» منصوب می‌شوید.

امید است در تعامل با همکاران ارجمند بنیاد و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های علمی و فرهنگی کشور، به ویژه اهالی شریف و محترم سینما و همچنین جبهه فکری، هنری و فرهنگی انقلاب در جهت بازسازی ساختاری و محتوایی، ایجاد تحول و ارتقای بنیاد سینمایی فارابی ناظر به بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین مؤلفه‌های سینمای تمدن‌ساز اسلامی بکوشید.

سایر نکات و اهمّ وظایف جنابعالی و کارگروه در پیوست حکم تقدیم می‌شود.

در پرتو عنایات حضرت باری تعالی و ادعیه زاکیه حضرت ولی عصر (ارواحنافداء) موفق و سربلند باشید امید که با توکل به خدای متعال و تعامل با اهالی محترم سینما در جهت اعتلای سینمای انقلاب اسلامی مؤفق و مؤید باشید.

حجت الاسلام محمد صادقی آرمان

حجت الاسلام محمد صادقی آرمان

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66551

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code