۱۱۱۱۱۴۰۱

بازیگران سینما خوشحال باشند که صنفشان چنین رییسی دارد؟⇐امین تارخ هیأت داوران جشنواره را «پخته»، «باشرف»، «منصف» و «مستقل» خواند و منتقدان را «مریض»!!!

سینماروزان: امین تارخ رییس انجمن بازیگران سینمای ایران که در جشنواره امسال فجر به عنوان بازیگر اثری کشدار و خسته کننده به نام «بن بست وثوق» حاضر بود که شباهت دیالوگهای کاراکترهایش به دیالوگ فیلمهای کیمیایی اسباب خنده مخاطبان را موجب شد با نگارش یادداشتی به تعریف و تمجید از هیأت داوران جشنواره امسال فجر پرداخت.

به گزارش سینماروزان تارخ با استفاده از صفتهایی مانند «پخته»، «باشرف»، «منصف» و «مستقل» به استقبال از هیأت داوران رفته است و منتقدان آنها را «مریض» خوانده است!

متن تقدیرنامه تارخ بر هیأت داوران را بخوانید:

چه نشانه و اتفاق خوبى، داوران حرفه اى و منصف ما، با انتخاب پنج بازيگر ، نشان دادند كه ريزبينند و با شرف! همه پخته تر و مستقل تر از آنند كه به نظرات مريض اين و آن بيانديشند.  پس پاى گزينش خويش ايستادند و شهامتى لازم را در ابراز نظر اعلام كردند. به عزيزانم در هيئت داورى و همكارانم كه سيمرغ بر شانه هايشان آرام گرفته تبريك ميگويم.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34619

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "بازیگران سینما خوشحال باشند که صنفشان چنین رییسی دارد؟⇐امین تارخ هیأت داوران جشنواره را «پخته»، «باشرف»، «منصف» و «مستقل» خواند و منتقدان را «مریض»!!!"

  1. sadr گفت:

    – البته فیلم فاخر پشت دیوار سکوت با آن دیالوگ‌های مسخره و لوس پدر (تارخ) و دختر (سحر جوزانی) را هم فراموش نکنید.
    – جناب تارخ! آیا به نظر شما محسن تنابنده و مریلا زارعی و فیلمنامه «فراری» شایسته دریافت جایزه بودند؟ اگر این طوره که باید به دانش بازیگری و سینمایی‌تان شک کرد. از شما اساتید(!) بیشتر از اینها انتظار داشتیم!!!!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code