۰۱۰۸۱۴۰۰

امتداد دلخوری هشت ساله⇐مریلا زارعی، رشیدپور را به “زرد” بودن متهم کرد!

سینماژورنال: مریلا زارعی بازیگری که در سالهای اخیر به یکی از مهره های ثابت تیم بازیگران ابراهیم حاتمی کیا تبدیل شده است در گفتگویی با مجله “تبار”  با نگاه منفی از حضورش در برنامه ای با اجرای رضا رشیدپور یاد کرده است.

به گزارش سینماژورنال این بازیگر گفه است: من وقتی به برنامه رشیدپور رفتم فکر می‌کردم به برنامه‌ای می‌روم که قرار است در آن حرفهای جدی و مهمی زده شود. درباره مسایل و مشکلات جامعه. اما در پلان اول دیدم که ‌ای‌داد بی‌داد من با مصاحبه‌ای شبه زرد و مسایل دیگری مواجه هستم.

ماجرای هشت سال قبل

هرچند مریلا زارعی به صراحت نگفته است که منظورش کدام برنامه رشیدپور است اما به نظر می رسد منظور وی به هشت سال قبل بازگردد و زمانی که در برنامه “شب شیشه ای” رشیدپور حضور یافت.

در آن برنامه چینش پرسشهای رشیدپور طوری بود که بسیاری گمان کردند او برای به چالش کشیدن کامل مریلا زارعی روی آنتن آمده است؛ این امر البته در کنار موافقان، مخالفان فراوانی داشت و برخی رشیدپور را متهم کردند که برخورد نرمی که در همین برنامه با بازیگری مثل گلشیفته فراهانی داشته است اصلا قابل مقایسه نیست با برخورد تند او با زارعی.

گفته های اخیر مریلا حکایت از آشتی ندارد

رشیدپور خودش در آخرین قسمت “شب شیشه ای” درباره اینکه فضای گفت‌وگوی برنامه در طول شب‌های مختلف متفاوت، با برخی با احترام و با برخی تهاجمی بوده است گفت: این اتفاق به فضای بیرونی آدم‌ها در اجتماع و حرفه‌شان برمی‌گشت.

رشیدپور در پاسخ به این که در مقابل گلشیفته فراهانی کاملا منفعل و در مقابل مریلا زارعی بسیار تند بودید؟ اظهار کرد: در مقابل برخی‌ها به احترام کسوتی که در حرفه‌شان دارند تلاش کردم آرامش بیشتری به میهمان بدهم تا مخاطب هم استفاده کند.

وی در پاسخ به این که آیا در مواقعی لجباز نبودی؟ تصریح کرد: در مواقعی این اتفاق افتاد. به عنوان مثال در مصاحبه مریلا زارعی بیشتر پیگیر گرفتن جواب‌ها بودم و ایشان از محترم‌ترین بازیگران سینمای ایران هستند که سعه صدر فراوانی داشتند و با دوستی و آشتی استودیو را در آن روز ترک کردند.

در آن زمان رشیدپور از دوستی و آشتی با مریلا زارعی سخن گفته است اما گفتگوی اخیر زارعی حکایت از آن دارد که روابط این دو آن قدرها هم دوستانه نیست و همچنان دلخوری ها وجود دارد.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۴:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=24938

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code