۰۳۱۱۱۴۰۰

امتداد بی‌تعادلی اکران به نفع دو فیلم حاکمیتی لرزان-مشکوک المنابع!/«تگزاس۲» ۱۸میلیاردی شد/«سرخپوست» ۷میلیاردی شد/«زهرمار» از یک میلیارد عبور کرد/«دختر شیطان» فقط با ۵ سالن در پایتخت، میلیاردی شد/«ایکس لارج» فقط با ده سالن فول‌سانس، دوروزه ۱۰۰میلیونی شد+آمار کامل فروش

سینما آستارا

سینماروزان: توزیع نامنصفانه اکران به گونه ای که هزاران سانس در اختیار دو فیلم حاکمینی لرزان-مشکوک المنابع قرار گیرد سبب ساز آن شده که مابقی فیلمهای روی پرده از کمبود سانس بدجوری رنج ببرند.

در صدر آمار فروش «متری شش و نیم» قرار دارد که بعد از صدوچند روز اکران به رقم فروش ۲۷٫۵میلیارد رسیده، بعد از این فیلم کمدی «تگزاس۲» قرار دارد که ۱۸میلیاردی شده است. فیلم لرزان قتل زن داداش عبدالمالک ریگی با انبوه سالن و تبلیغ محیطی ۸میلیاردی شده و فیلم «ما همه با هم هستیم» نیز که از انبوه سالن و تبلیغات محیطی سود میبرد به رقم ۷٫۵میلیارد رسیده است.

«سرخپوست» ۷میلیاردی شده و «سامورایی…» هم از ۵میلیارد عبور کرده است. «زهرمار» بعد از یک هفته اکران میلیاردی شده است، «دختر شیطان» فقط با ۵ سالن پایتخت(!) میلیاردی شده و «ایکس لارج» هم در دو روز ابتدایی اکران و در شرایطی که فقط ده سالن فول سانس دارد ۱۰۰میلیون را رد کرده است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه هفتم تیر ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–متری شش و نیم ۲۷ میلیارد و ۵۰۰میلیون(۱۰۳روز)

–تگزاس(۲) ۱۸ میلیارد و ۲۰۰میلیون(۷۲روز)

–شبی که ماه کامل شد۸میلیارد و ۱۰۰میلیون (۲۳روز)

–ما همه با هم هستیم ۷میلیارد و ۵۰۰میلیون(۲۳روز)

–سرخپوست ۷میلیارد(۲۳روز)

–سامورایی در برلین ۵میلیارد و ۵۰۰میلیون(۵۱روز)

–زهرمار ۱میلیارد و ۲۰۰میلیون(۹روز)

–دختر شیطان ۱میلیارد (۲۳روز)

–ایکس لارج ۱۲۰میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸ - ۷:۴۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56418

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code