۰۷۰۹۱۴۰۱

جشنواره فيلم فجر، بالاخره براي خودش احترام قائل شد⇐هیچ فیلمی به بخشهای اصلی اضافه نخواهد شد

سینماژورنال: در حالی که در دو هفته اخیر شنیده هایی درباره لابی های برخی سینماگران حذف شده از جشنواره برای ورود به بخشهای اصلی شنیده می شد اما امروز جمعه ۲۵ دی ماه مدیر دبیرخانه جشنواره به صراحت اعلام کرد که هیچ فیلمی به بخشهای اصلی اضافه نخواهد شد.

به گزارش سینماژورنال مدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: ظرفیت آثار بخش های مختلف جشنواره فیلم فجر تغییری نخواهد کرد و هیچ فیلمی به هیچ بخشی اضافه نخواهد شد.

سیمون سیمونیان درباره فیلم های رسیده به دفتر دبیرخانه جشنواره عنوان کرد: هیچ فیلمی در بخش های مختلف جشنواره کم یا زیاد نخواهد شد.

چنان چه اثری به دبیرخانه نرسد جایگزین می شود

وی افزود: تنها بعضی از فیلم ها در حال طی کردن آخرین مراحل فنی خود هستند تا نسخه DCP شان را تحویل دبیرخانه دهند و چنانچه نسخه نهایی اثری در زمان مقرر به دبیرخانه نرسد درباره جابجایی اثری دیگر تصمیم گیری می شود اما تاکید می کنم ظرفیت بخش های مختلف جشنواره تغییری نخواهد کرد.

سیمونیان یادآور شد: واحد پشتیبانی فنی جشنواره در حال پیگیری آخرین وضعیت آماده سازی فیلم هاست و بخش پشتیبانی فنی با جدیت در حال هماهنگی با استودیوهای فنی هستند و تلاش شبانه روزی برای تحویل نسخه های نهایی ادامه دارد.

امید که قانونگرایی بخش ثبت نام را هم شامل شود

سینماژورنال ضمن تقدیر از اجرای قانون در  دبیرخانه جشنواره امسال، امیدوار است از سالهای آینده شاهد قانونگرایی در بخش تحویل فرم و ثبت نام جشواره هم باشیم و این طور نباشد فیلمهایی که حتی کلید هم نخورده اند متقاضی شرکت در جشنواره باشند.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۷:۱۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=16682

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code