۲۰۱۱۱۴۰۱

اقدامی منطقی⇐عذرخواهی دبیر جشنواره فجر بخاطر سامانه بلیت‌فروشی گمنام+ایجاد روالی تازه برای خرید بلیت

سینماروزان: بالاخره و بعد از بیشتر از ۴۸ ساعت که از آغاز فعالیت سامانه گمنام بلیت فروشی آنلاین جشنواره گذشته بود و در شرایطی که این سامانه نتوانست شرایط خرید بلیت توسط مخاطبان را فراهم آورد محمد حیدری دبیر جشنواره در اقدامی منطقی در اطلاعیه ای هم عزل شرکت موردنظر را اعلام کرد و هم روالی تازه برای خرید دریافت بلیتهای جشنواره را فراهم کرد.

به گزارش سینماروزان دبیر جشنواره فیلم فجر در اطلاعیه خود از مشکلات ایجاد شده برای پیش فروش بلیت عذرخواهی و اعلام کرد که خرید بلیت‏های جشنواره برای ثبت‌نام کنندگان در سامانه پیش فروش، به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام خواهد شد.

متن اطلاعیه حیدری را بخوانید:
متأسفانه علی‌رغم پیش‌بینی‌های قبلی برای ایجاد سـامانه‌ جدیدِ خرید اینترنتی بلیـت، این سامانه به دلیل ازدحام بیش از انتظار مخاطبان از اوایل ساعتِ مقرر دچار مشکل فنی و کندی روند خرید شد.
به عنوان دبیـر جشـنواره، مسئولیت این اتفاق را برعهده می‌گیرم و مراتب عذرخواهی خود را از سینمادوستان گرامی بابت اتلاف وقت و همچنین ناراحتی‌های ایجاد شده در پی این موضوع اعلام می‌دارم.
بدینوسیله اعلام می‏شود طی دو روز، پیش فروش بلیت‏های جشنواره در سامانه سینوگرام بیش از ۱۵ هزار نفر موفق به ثبت نام شدند و با تمهیدات درنظر گرفته شده بر اساس اولویت زمان ثبت ‏نام، به صورت گروهی از طریـق پیامک به این افراد اطلاع ‏رسانی خواهد شد تا طی روزهای ۵ تا ۷ بهمن‏ ماه باحضور در پردیس سینمایی ملت بلیت‏های مورد نظر خود را تهیه نمایند.
با توجه به شرایط پیش آمده، ظرفیت فروش بلیت‌های مردمی افزایش یافته و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
بدیهی است افرادی هم که طی این دو روز از طریق سامانه پیش‏فروش موفق به تهیه بلیت شده ‏اند، بلیت‌های خریداری شده به آدرس آن‌ها ارسال خواهد شد.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۶:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33916

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code