۱۰۱۱۱۴۰۱

اقبال دانش آموزان به موزیکال “دزد و پری”/ارائه تسهیلات به مدارس سراسر کشور

سینماژورنال: تنها فیلم کودک روی پرده که یک موزیکال به نام “دزد و پری” است در حالی به اکران خود در گروه آزاد ادامه می دهد که فروش آن در آستانه یک میلیارد است.

به گزارش سینماژورنال “دزد و پری” از جمله فیلمهای امسال سینماهاست که اقبال کودکان و خانواده هایشان نسبت به آن فراوان بوده است و همین باعث شده بسیاری از مدارس هم دانش آموزان خود را به تماشای این فیلم ببرند.

 شرکت پخش رسانه فیلمسازان شرایطی را فراهم کرده که مدارس سراسر کشور بتوانند با تسهیلات ویژه این فیلم را برای دانش آموزان خود به نمایش بگذارند. برای آگاهی از این تسهیلات با ۸۸۹۲۲۹۸۶ روابط عمومی رسانه فیلمسازان تماس حاصل نمایید.

موزیکال “دزد و پری” را حسین قناعت به تهیه کنندگی بهروز مفید، کارگردانی کرده و بهزاد فراهانی، بهنوش بختياری، رامين ناصرنصير، رابعه سکویی و نادر سليمانی از جمله بازیگران فیلم هستند.

“دزد و پری” که فضایی مفرح، موزیکال و مطلوب خانواده ها دارد، ماجرای یک نظامی بازنشسته را روایت می کند که مجبور میشود به مدت ۲۴ ساعت مدیریت مهدکودک دخترش را انجام دهد و در همین ۲۴ ساعت است که ماجراهای عجیب و غریبی برای وی و کودکان حاضر در مهدکودک روی می دهد…

شرکت پخش رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی پخش “دزد و پری” را که بهترین فیلم از نگاه مخاطبان جشنواره بیست و هشتم فیلم کودک بوده را برعهده داشته است.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=29082

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code