۰۸۰۳۱۴۰۱

افشای راز لاغری ناگهانی رزیتا غفاری!+عکس

افشای راز لاغری رزیتا غفاری

سینماروزان: رزیتا غفاری بازیگر زن تلویزیون از راز لاغری ناگهانی خود، پرده برداشت.

رزیتا غفاری که با مجموعه‌های تلویزیونی “در قلب من” و “در پناه تو” وارد تلویزیون شد و سپس بازی در برخی آثار سینمایی همچون “هتل کارتن” و “شوکران” ایفای نقش کرد از بیماری کبد به‌عنوان عامل لاغری حرف زده.

غفاری با رد شایعات مربوط به جراحی زیبایی به جام‌جم گفت: بخش بیشتر این شایعات به خاطر ظاهرم در فضای مجازی دست به دست شد. در حالی که این طور نبود و جراحی زیبایی نکردم. برای اولین بار هم رسانه‌ای می‌کنم.

به گزارش سینماروزان رزیتا غفاری ادامه داد: من درگیر نوعی بیماری شدم که کبدم را داشتم از دست می‌دادم، به همین دلیل مجبور شدم ۲۰ کیلو وزن کم کنم و همین باعث شد از دختری با صورتی گرد و گونه‌های برجسته، خانمی با صورت لاغر شدم، به همین دلیل چهره‌ام متفاوت شده‌است.

رزیتا غفاری با اشاره به بازگشت به بازیگری بیان داشت: خوشبختانه بعد از چهار سال دوری باز هم فعالیتم را شروع کردم و خوشحالم که دوستان مرا  فراموش نکردند. اگر کرونا نبود قطعا تعداد بازی‌هایم بیشتر می‌شد. در حال حاضر یک تله‌فیلم و مینی‌سریال “فرشتگان بی‌بال” را در نوبت پخش دارم که این مینی‌سریال درباره کرونا هست. همچنین در یک فیلم‌ سینمایی هم بازی کرده‌ام که در نوبت اکران است.

 

افشای راز لاغری رزیتا غفاری

افشای راز لاغری رزیتا غفاری

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۶:۲۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61958

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code