۱۳۰۳۱۴۰۲

افشاگری یک آقازاده درباره حذف یک آقازاده خرابکار از سریال «گسل»

سینماروزان: سریال «گسل» از جمله سریالهای روتین تلویزیون است که نتوانسته چنان که باید مورد توجه قرار گیرد؛ هرچند در ظاهر سریال خواسته نقدی  بر آسیبهای زندگی سیاستمداران رده بالا داشته باشد اما عدم توانایی ورود به حیطه های چالش زا موجب شده مضمون ابتر بماند.

به گزارش سینماروزان در سریال «گسل» این بیژن امکانیان جوان اول دهه شصت سینمای ایران است که در نقش یک معاون وزیر ظاهر شده است و سام درخشانی هم نقش محافظ او را ایفا میکند.

به تازگی کاوه سماک باشی که خود آقازاده محمود سماک باشی صدابردار قدیمی سینمای ایران است در متنی اجتماعی مدعی شده او ایفاگر نقش فرزند خرابکار معاون وزیر سریال بوده اما نقشش ابتدا کم و به تدریج حذف شده است.

سماک باشی با ادعای اینکه اولین نفری بوده که برای «گسل» قرارداد بسته نوشت: اون زمان هفده قسمت نوشته شده بود که از قسمت نهم تا هفدهم کاراکتر حسام حضور داشت. قرارمون روز عقد قرارداد و بعد از اون حضور حسام در قسمتهای دیگر و حتی فینال سریال با حضور حسام بود که قرار بود آقازاده ای باشه که خرابکاریها رو کرده باشد و البته با گذشت زمان فراموش شد. البته به ما گفتند شامل ممیزی شده که این طور نیست!

متن اجتماعی کاوه سماک باشی
متن اجتماعی کاوه سماک باشی
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۶:۱۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=42354

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code