۲۹۱۲۱۴۰۱

اعلام کاندیداتوری باجناق تهیه‌کننده “لیلی با من است”!!+عکس

فیلم+لیلی+با+من+است

سینماروزان/حامد مظفری: یکی از کاندیداهای گمنام انتخابات ۱۴۰۰ فردی است دارای رابطه خویشاوندی با یکی از تهیه‌کنندگان سینما.

به گزارش سینماروزان شاهین محمدصادقی که به تازگی و با برگزاری نشستی مهجور اعلام کاندیداتوری کرده باجناق سعید حاجی‌میری است.

سعید حاجی‌میری از تهیه‌کنندگان باسابقه سینماست که سابقه همکاری با کمال تبریزی، احمدرضا معتمدی و ابراهیم حاتمی‌کیا و تولید آثاری همچون “لیلی با من است”، “هبوط” و “هویت” را در کارنامه دارد.

حاجی‌میری یک‌ تجربه ناتمام با ناصر تقوایی هم دارد؛ در ابتدای دهه هشتاد حاجی‌میری و تقوایی به دنبال تولید فیلمنامه “چای تلخ” بودند که در دل جنگ ایران و عراق روایت می‌شد ولی درنهایت این همکاری به نتیجه نرسید.

حاجی‌میری سابقه همکاری مشترک با ناصر شفق در تولید “تقاطع” را هم داشته؛ فیلمی که با همراهی شیخی سعودی با نام صالح عبدالله کامل(مدیر “دله البرکه” و نماینده کمپانی رادیو و تلویزیون روتانو) تولید شد.(اینجا را بخوانید)

شاهین محمدصادقی باجناق حاجی‌میری که فارغ‌التحصیل پزشکی از دانشگاه شیراز بوده و برای گذراندن فلورشیپ مدتی هم در لندن(!) بوده، سابقه عضویت هیات رییسه مجلس در ادوار هفتم و نهم را دارد. محمدصادقی در حال حاضر مشاور وزیر بهداشت دولت دوازدهم است.

آخرین محصولات سینمایی حاجی‌میری، ملودرام “انعکاس” و کمدی “پسر آدم دختر حوا” بودند که در اواخر دهه هشتاد تولید شدند و هر کدام از آنها نزدیک به نیم میلیون مخاطب داشتند. حاجی‌میری دارای یک کارخانه تولید موتورسیکلت هم بود که گرفتار آتش‌سوزی شد و پس از آن آتش‌سوزی، فعالیت سینمایی حاجی‌میری هم کم و کمتر شد…

در نشست اعلام کاندیداتوری شاهین محمدصادقی این محمود دینی بازیگر نقش “علی” سریال “آینه عبرت” و از مدیران آخرین دوره جشنواره پرحرف و حدیث مقاومت بود که در کنار محمدصادقی دیده شد.

باید دید در روزهای آینده سعید حاجی‌میری نیز به‌عنوان یکی از مدیران ستاد تبلیغاتی این کاندیدا ظاهر شده و از پتانسیل هنرمندان نزدیک به خود برای کمک به باجناق استفاده خواهد کرد یا نه؟؟

شاهین محمدصادقی+محمود دینی

شاهین محمدصادقی+محمود دینی

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=63676

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "اعلام کاندیداتوری باجناق تهیه‌کننده “لیلی با من است”!!+عکس"

 1. حسنک وکیل گفت:

  اگه کاندیداتوری جدی بود
  خود حاجی میری میرفت نشستش
  نه دینی

 2. نوری گفت:

  پس تقاطع هم تحت الحمایه اعراب بوده؟؟؟

 3. ممل آمریکایی گفت:

  ای بابا
  آتقی کو پس؟؟؟
  جواد گلپایگانی رو دریابه
  نمیخواد بره پاستور

 4. جوادی علیرضا گفت:

  وزیر ارشاد ش
  محمود دینی ه؟؟

 5. عزیزی مجید گفت:

  ایشون رقیب عزت ه؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code