۰۲۰۱۱۴۰۲

اعتیاد گلزار کار دستش داد!+عکس

سینماژورنال: محمدرضا گلزار بازیگر خوش تیپ ایرانی که در سالهای اخیر کمتر پیش آمده بازی در نقشهایی که بلحاظ ظاهری، چهره او را به هم می ریزد بازی کند این روزها مشغول آماده شدن برای بازی در فاز دوم “خشکسالی و دروغ” به کارگردانی پدرام علیزاده است.

به گزارش سینماژورنال به غیر از این پروژه اقتباسی که در آن بلحاظ ظاهری تصویری متفاوت از گلزار می بینیم این بازیگر ۳۸ ساله یک فیلم خاص به نام “دلم میخواد” را هم آماده اکران دارد.

ایفای نقش مردی گرفتار بحران

در “دلم میخواد” که توسط بهمن فرمان آرا کارگردانی شده و به معضل ذهنی یک نویسنده شناخته شده می پردازد گلزار کوشیده با ساختارشکنی از تیپ جوان شوخ و شنگ و عاشق پیشه سالهای قبلش نقش مردی را بازی کند که با یک بحران بزرگ در زندگی مواجه شده است.

به گزارش سینماژِورنال گلزار در “دلم میخواد” در قالب مردی گرفتار اعتیاد ظاهر شده که همین اعتیاد باعث درگیریهای فراوان او با همسرش است.

گلزار در “دلم میخواد” به مخدر اعتیاد دارد و همسرش به قرصهای روانگردان

گلزار در این فیلم به مخدر صنعتی اعتیاد دارد و از آن طرف همسرش نیز به دلیل کمبودهای روحی معتاد به مصرف قرصهای روانگردان است.

در نهایت نیز همین اعتیاد است که کار دست زن و شوهر می دهد و زندگی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد و آنها را وارد مسیر تازه ای می کند.

دلم میخواد
گلزار و رضا کیانیان در نمایی از “دلم میخواد”

فرمان آرا سعی زیادی کرده که کاراکتری نو و امتحان نشده را از گلزار در این فیلم خلق کند و البته گلزار نیز در یک ساختارشکنی برای فیلم تازه فرمان آرا سنگ تمام گذاشته است.

“بانویی از ماه” و “مادر قلب اتمی” آماده اکران

به گزارش سینماژورنال “دلم میخواد” علاوه بر گلزار از حضور رضا کیانیان و مهناز افشار به عنوان بازیگران اصلی سود می برد و آرمینه زیتون‌چیان، رضا بهبودی، ندا مقصودی، مهناز افشار، پیام دهکردی، صابر ابر، رویا نونهالی، علی سرابی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، سحر دولتشاهی، احمد ساعتچیان و مریم بوبانی بازیگران نقشهای مکمل هستند.

آخرین فیلم اکران شده گلزار “تو و من” ساخته محمد بانکی بود و البته که او “مادر قلب اتمی” و “بانویی از ماه” را هم آماده اکران دارد.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=2985

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code