۰۷۱۱۱۴۰۱

استارت اصلاح موازی‌سازی‌های بودجه‌خوار ایوبی؟⇐محمدمهدی حیدریان بر تغییر روند فعالیت مدرسه ملی سینما تأکید کرد

سینماروزان: کاملا طبیعی هم به نظر می رسید موازی سازیهایی مانند راه اندازی بودجه خوار مدرسه ملی سینما در حالی که ده ها دانشکده و مدرسه سینمایی دولتی و خصوصی در کشور وجود دارد توسط رییس معزول سینما، در برنامه های مدیریت تازه سازمان سینمایی دچار اصلاح شود.

به گزارش سینماروزان محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی در تازه ترین گفتگوی خود با «مهر» ضمن خبر دادن از تغییر فعالیتهای مدرسه ملی سینما بیان داشته است: مدرسه ملی سینما جزو اولین مکان هایی بود که من به آنجا سر زدم و اتفاقا اولین جایی بود که برنامه آتی آن مشخص شد. در بازدیدی که داشتیم به دلیل اعلام سیاست هایمان برنامه این مکان و سهم مدرسه ملی سینما مشخص شد. ما به همین منظور یک کمیته تخصصی برای این امر اختصاص دادیم و این کمیته جلسات متعددی برگزار کرد که در این جلسات مدیرعامل خانه سینما، مشاور ارشد من، اعضای اصلی مدرسه و استادان مدرسه و… حضور داشتند. آنها در جلسات مختلف به جمع بندی رسیدند که در همین هفته نتیجه این جلسات را به ما ابلاغ می کنند که برنامه آتی مدرسه چگونه خواهد بود.

رییس سازمان سینمایی عنوان کرد: این مدرسه تغییراتی نسبت به فعالیت های گذشته خود خواهد داشت اما به کار خود با یک سمت و سوی مرتبط با سازمان سینمایی ادامه می دهد، به طور کلی از نظر ما در سازمان سینمایی بخش مستقل غیرمرتبط چیز اضافه ای است.

حیدریان در پایان گفت: بخش های سازمان سینمایی باید به همین سمت برود و برنامه های آنها با هم یک پیوستگی و هم افزایی داشته باشند که مدرسه ملی سینما هم یکی از آنها است.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۵:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37498

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code