۲۹۱۲۱۴۰۱

“اشباح” در خانه مهرگان!+عکس

نمایش اشباح

سینماروزان/فرزاد دانایی: پرستش پورمیرزا، در اولین تجربه کارگردانی، “اشباح” هنریک ایبسن را در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می برد.

به گزارش سینماروزان “اشباح” نوشته هنریک ایبسن، با ترجمه مهدی فروغ و به کارگردانی پرستش پورمیرزا، از روز یکشنبه، ۱۴ شهریور ماه تا روز جمعه، ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ به مدت شش شب، ساعت ۲۰ در سالن شماره یک خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می‌رود.

پرستش پورمیرزا، کارگردان جوان تئاتر؛ هنرجوی رشته هنرهای نمایشی هنرستان دخترانه سوره، پیش از این، در حوزه تئاتر و تصویر، بازیگر و دستیار کارگردان بوده است که از مهمترین فعالیت های او، می توان به نقش آفرینی در نمایشهای “کلاغ” سمانه زندی نژاد و “قهوه قجری” ملیکا رضی و همچنین، فیلم سینمایی “ملی و راه های نرفته اش” تهمینه میلانی اشاره کرد.
وی در اولین تجربه کارگردانی، به سراغ یکی از آثار مشهور ادبیات نمایشی جهان؛ “اشباح” رفته است و در این اجرا، محمد مرادی، پرستش پورمیرزا، حمزه مداح، زینب خطیبی و مهران یاری، او را در مقام بازیگر همراهی می کنند.

نمایش اشباح

نمایش اشباح

دیگر عوامل اثر، عبارتند از:
مشاور کارگردان: محمد شاکر، تهیه کننده: پرسش پورمیرزا، عکاسان: مرجان غیاثی، فرتاش قوام شیرازی، ملینا خسروی، سارا کاووسی، آتنا علیپور و فرزاد جمشیددانایی، عکاس پشت صحنه: ستایش پورمیرزا، فیلمبردار: اسماعیل آقاجانی، ساخت تیزر: داوود فروغی، طراح پوستر و بروشور: ایلین حیدری و مینا حسینی، مسئول اتاق فرمان: سارا مهدوی و ملیکا فروغی، ادیتور تبلیغاتی: گلنوش زینلی و مشاور رسانه: فرزاد جمشیددانایی.

هم اکنون، بلیط فروشی در سایت فروش بلیط تیوال آغاز شده است و مخاطبان، می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی: https://www.tiwall.com/p/ashbah3 اقدام به خرید بلیط نمایند.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۵:۴۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65131

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code