۰۲۰۷۱۴۰۱

از سام درخشانی تا گلاره عباسی در اکران مردمی #بدون_قرار_قبلی⇐سینما رفتن حق همه مردم است!

از سام درخشانی تا گلاره عباسی در اکران مردمی #بدون_قرار_قبلی⇐سینما رفتن حق همه مردم است!

سینماروزان: اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» شب گذشته ۶ تیرماه با حضور سام درخشانی، گلاره عباسی، امیرمهدی ژوله، محمود بابایی و بهروز شعیبی در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.

در ابتدای برنامه بهروز شعیبی ضمن ابراز خوشحالی از استقبال و حضور گسترده مردم در سالن سینما، از سجاد نوروزی مدیر سینما آزادی به عنوان سینمای سرگروه فیلم «بدون قرار قبلی» قدردانی کرد.

این کارگردان در ادامه بیان کرد: ما از همان ابتدای اکران مهمترین مشکل‌مان را که بالا بودن بها بلیت سینماهاست، عنوان کردیم با این حال از تمام سینماداران و کسانی که در عرصه سینما زحمت می کشند، قدردانی می‌کنم چرا که این عزیزان در این دو سالی که سینماها درگیر پیک کرونا و تعطیلی بود بسیار سختی کشیده و سالن‌های سینما را حفظ کرده‌اند.

کارگردان «بدون قرار قبلی» تاکید کرد: سینما رفتن حق معمول همه مردم است و باید این تفریح را در زندگی‌هایمان داشته باشیم و نباید این حق را از مردم گرفت. خوشبختانه از هفته گذشته در راستای رفاه حال مردم و مخاطبان سینما، حوزه هنری و موسسه تصویر شهر روزهایی از هفته در سینماهای زیرمجموعه شان، بلیت را به صورت نیم بها و با درصد کم ارائه می‌دهند که در قدم اول بسیار امیدوار کننده است تا بتوانیم سینما و این تفریح را که بخشی از زندگی‌مان است، حفظ کنیم.

گلاره عباسی به عنوان مهمان برنامه خطاب به مردمی که در سالن سینما حضور داشتند، گفت: بسیار خوشحالم که توانسته‌ایم بار دیگر در سالن سینما دور هم جمع شویم و در کنار هم فیلم آقای شعیبی را ببینیم. امیدوارم که امسال سال اتفاقات خوب برای سالن‌های سینما باشد و همگی بتوانیم پرشور فیلم‌ها را تماشا کنیم.

سام درخشانی در ادامه اظهار کرد: فیلم «بدون قرار قبلی» فیلم شریفی است و از همه شما عزیزان تقاضا دارم که بعد از تماشای این فیلم، در فضای مجازی راجع به آن بحث کنید و تماشای آن را به دوستان و آشنایان خود توصیه کنید.

امیرمهدی ژوله نیز در پایان در سخنانی کوتاه گفت: از حضورم در کنار دوستانم و شما مخاطبان «بدون قرار قبلی» خیلی خوشحالم. خدا به داد ما و سینماها و مخاطبانش برسد چون این وضع، وضع مناسبی برای سینما نیست.

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود بابایی، محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که توسط پخش این موسسه اکران شده است.

از گلاره عباسی تا سام درخشانی در اکران مردمی بدون قرار قبلی در پردیس آزادی

از گلاره عباسی تا سام درخشانی در اکران مردمی بدون قرار قبلی در پردیس آزادی

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=70046

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code