۰۷۱۱۱۴۰۱

از ابتدای دی ماه⇐مریلا زارعی با “گیتا” و سحر دولتشاهی با “وارونگی” به سینماها می‌آیند

سینماروزان: شورای صنفی نمایش در جلسه ۲۹ آذرماه خود مقرر کرد علاوه بر امتداد اکران فیلم ارگانی “یتیم خانه ایران” در سینما آزادی، اکران فیلم «گیتا» به کارگردانی مسعود مددی از چهارشنبه، اول دی‌ماه در یکی از سالن‌های سینما آزادی آغاز شود.

به گزارش سینماروزان فیلم «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی هم از همین تاریخ در گروه آزاد به نمایش درخواهد آمد.

شورای صنفی نمایش به دلیل بالا بودن کف فروش با سایر فیلمهای روی پرده و از جمله “سیانور” که با گذشت دو ماه از آغاز اکران همچنان سرگروه استقلال را در اختیار دارد کاری ندارد.

به جز این شورای صنفی نمایش بر ادامه اکران فیلم «محمد رسول‌ الله (ص)» مجید مجیدی در پردیس کوروش تأکید کرد.

مریلا زارعی با “گیتا” و سحر دولتشاهی با “وارونگی” می آید

داستان فیلم «گیتا» روایت زندگی گیتا و همسرش امیر است که دل‌مشغولی‌های ساده خود را دارند. گیتا بعد از گذشت دو سه سال از رفتن پسرش به خارج از کشور هنوز بشدت دلتنگ است و دوری او را برنمی‌تابد. فارغ از همه تدابیر و دلخوشی‌های ساده آن‌ها، سرنوشت تغییرات پیچیده و غیرمنتظره‌ای برایشان رقم می‌زند.

مسعود مددی فیلمنامه اثر را به صورت مشترک با میترا تیموریان نوشته است و مریلا زارعی، حمیدرضا آذرنگ، سارا بهرامی، بهناز جعفری، نادر فلاح، یلدا قشقایی، کتایون سالکی، محمدحسین محمدیان و رامین افشاری در آن به ایفای نقش می‌پردازند. مجید شیخ انصاری نیز تهیه کننده این فیلم سینمایی است.

همچنین در خط داستانی «وارونگی» آمده است:«سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه‌ی آنها که در گذشته ناکام مانده، حالا در آستانه شکل‌گیری دوباره است.»

سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی، رویا جاویدنیا،علیرضا آقاخانی، شیرین یزدان‌بخش و ستاره حسینی، پیام یزدانی، مجتبی نم نبات،عباد کریمی بازیگران وارونگی هستند.

پخش هر دو فیلم “گیتا” و “وارونگی” را رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی برعهده دارد.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32464

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code