۲۹۱۲۱۴۰۱

ازدواج ساره بیات با آهنگساز گوگوش!+عکس

علیرضا افکاری+ساره بیات و مادرش

سینماروزان/مسعود احمدی: سرانجام بعد از مدتها حرف و حدیث و شایعه که درباره ازدواج ساره بیات وجود داشت، اردیبهشت ۱۴۰۰ علیرضا افکاری- شوهر ساره بیات- به طور رسمی ازدواج خود با ایشان را علنی کرد.

به گزارش سینماروزان علیرضا افکاری آهنگساز موسیقی با انتشار ویدیویی حاوی تصاویری از ساره بیات نوشت: همسرم…بانوی زیبای من…در تمام سالهای گذشته زندگی مشترکمان، سالهایی که در کنارت زیستم، شد ماحصل آثاری که بر دل مخاطبین خوش نشست. برای تاثیر حضور سالیانت در خلق این آثار و زندگیم، برای داشتنت، برای بودنِ همیشگیت،در کنارم، و عشقی که هردم به زندگیم رنگی بدیع میبخشد، از تو سپاسگزارم. باشد تا همواره در فراز و نشیب دوران، در عشق غوطه ور باشیم و جاودان.

پیش از این و به هنگام نامزدی علیرضا افکاری برای بهترین موسیقی فجر۳۹ ، گمانه‌هایی شکل گرفته بود درباره ارتباط این نامزدی با نامزدی افکاری و ساره بیات که داور فجر۳۹ بود!؟؟

گمانه‌هایی که تایید نشد تا حالا که خبر رسمی ازدواج افکاری-بیات مطرح شده!

ساره بیات از داوران فجر۳۹ بود و علیرضا افکاری هم بعنوان آهنگساز فیلم “تی تی” نامش در میان کاندیداهای دریافت سیمرغ آمد! البته در نهایت نه سیمرغ و نه دیپلم افتخار به افکاری نرسید!!!

علیرصا افکاری متولد ۵۶ اصفهان، کارش را به‌عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده از دهه هشتاد آغاز کرده است‌.

افکاری همکاری‌هایی داشته با احسان خواجه امیری، ابراهیم حامدی، داریوش اقبالی، فائقه آتشین، علی زند وکیلی، روزبه بمانی، مهدی یراحی، سینا سرلک، حجت اشرف زاده و علیرضا قربانی.

علیرضا افکاری موسیقی متن فیلم “ربوده شده” با بازی نیکی کریمی را هم ساخته که البته فیلم مذکور چندان با اقبال مخاطبان مواجه نشد.

“دنیای این روزای من” با صدای داریوش اقبالی، “عاشقانه‌ها” با صدای احسان خواجه‌امیری، “اعجاز” با صدای فائقه آتشین، “جان جوانی” با صدای ابراهیم حامدی، “جز عشق نمی‌خواهم” با صدای علیرضا عصار و “تو محکومی به برگشتن” با صدای خشایار اعتمادی ازجمله آلبوم‌هایی است که علیرضا افکاری به‌عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده در آنها همکاری داشته است.

علیرضا افکاری+ساره بیات و مادرش

علیرضا افکاری+ساره بیات و مادرش

ساره بیات متولد ۵۸ مشهد بازیگری است که بعد از سالها ایفای نقش کوتاه و بلند در تلفیلمها و سریالها وقتی در انتهای دهه هشتاد در فیلم “جدایی…”اصغر فرهادی بازی کرد شهرتی فراگیر یافت.

“ساکن طبقه وسط”،‌ “فصل فراموشی فریبا”، “۲۱روز بعد”، “اتاق تاریک”،‌ “رحمان ۱۴۰۰” و “عنکبوت” ازجمله فیلمهای ساره بیات است.

ساره بیات سابقه بازی در سریالهای “یک مشت پر عقاب”،‌ “عاشقانه”،‌”دل” و “گیسو” را در کارنامه دارد.

سروین بیات خواهر ساره بیات هم به‌واسطه ازدواج با رضا قوچان‌نژاد(قوچی) شناخته می‌شود.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۶:۲۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=63745

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code