۰۳۰۸۱۴۰۰

ارشا اقدسی مجری یک مسابقه تلویزیونی شد/بازیگر “ایران برگر”؛ دوبلور مسابقه/لوکیشن: دریاچه چیتگر!

ارشا اقدسی

سینماژورنال: ارشا اقدسی بدلکار توانمند ایرانی قصد دارد به عنوان مجری در مسابقه «آب و آتش»که از شبکه نسیم پخش خواهد شد حضور داشته باشد.

به گزارش سینماژورنال به جز وی میرطاهر مظلومی بازیگر و دوبلور که آخرین فیلم اکران شده اش کمدی “ایران برگر” بود در این مسابقه سرپرستی دوبلاژ را برعهده خواهد داشت.

به گزارش سینماژورنال علیرضا نادری تهیه‌کننده تلویزیون با اعلام این خبر به “مهر” گفت: از آنجایی که مسابقه نیاز به اکت هایی دارد و همچنین به شکل میدانی است نیاز به یک نفر چون ارشا اقدسی داشتیم. او توانایی های خاصی دارد و قرار است راکوردها و بازی هایی در میدان مسابقه و استودیو داشته باشد.

میرطاهر مظلومی هم کار را دوبله می کند

نادری با اشاره به مسابقه «آب و آتش» که در آب انجام می شود و قرار است از شبکه نسیم به تولید برسد بیان داشت: «آب و آتش» مسابقه ای میدانی است که بخش اعظم آن در آب انجام می شود و شرکت کنندگان باید توانمندی حضور در آب و استقامت بدنی را داشته باشند.

وی با اشاره به جزییات این مسابقه توضیح داد: پیش تولید و طراحی این مسابقه سه ماه طول کشید و قرار است به زودی فراخوانی برای ثبت نام شرکت کنندگان در شبکه نسیم پخش کنیم. این مسابقه به دلیل اینکه در آب انجام می شود و از طرفی گفتگوهایی که دارد بعدا توسط میرطاهر مظلومی به عنوان مدیر دوبلاژ دوبله می شود.

برگزاری مسابقه در دریاچه چیتگر

تهیه کننده «آب و آتش» در ادامه درباره فضای این مسابقه تصریح کرد: شبکه نسیم کمک زیادی در برگزاری این مسابقه داشت، ما حدود ۲۰۰۰ متر فضای خشکی و حدود ۱۰ هزار متر فضای آب را برای مسابقه پیش بینی کرده ایم و قرار است مسابقه در دریاچه شهدای خلیج فارس{چیتگر} برگزار شود. منتها خود این کار سختی های زیادی دارد چون حتی یک میخ نمی توان به کف این دریاچه کوبید و ما از سازه های شناور به جای سازه های ثابت استفاده کردیم.

نادری همچنین با اشاره به زمان ضبط هر یک از برنامه ها عنوان کرد: پیش بینی ما این است که هر مسابقه در یک روز و در طول ۸ تا ۱۲ ساعت ضبط شود.

رقابت خانواده ها در گروههای ۴ نفره

نادری درباره نحوه حضور شرکت کنندگان در این مسابقه نیز بیان کرد: ما در این مسابقه خانواده ها را به صورت چهار گروه چهار نفره و به شکل شناور روی دریاچه داریم و هر مسابقه چهار مرحله دارد. تیم برنده در همان روز مشخص شده و درنهایت یک مسابقه فینال برگزار می شود.

وی درباره طراحی این مسابقه و اینکه تا چه حد از مسابقه های خارجی الگو گرفته است، یادآور شد: قطعا مسابقه های دنیا بررسی می شوند، به هر حال این مسابقات دیده شده و دوباره طراحی می شوند. یکی از ویژگی های مسابقه ما هم این است که در کشورهای خارجی فرد کوچکترین عضو جامعه است درحالیکه در جامعه ما خانواده کوچکترین عضو است.

وی در پایان درباره تست هایی که از شرکت کنندگان برای این مسابقه گرفته می شود، توضیح داد: ما در هنگام تست گرفتن از افراد به بازیگری هم توجه می کنیم چون آنها باید بازی هایی هم در طول برنامه داشته باشند. امیدواریم بعد از تولید مسابقه از شهریور ماه آن را روی آنتن شبکه نسیم ببریم

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=26632

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code