۱۱۰۳۱۴۰۲

ارسال دعوتنامه حضور در نشست شهردار برای حلقه‌ای خاص از صنف سینما+عکس⇐آیا شغل دوازدهم مدیرعامل در شهرداری خواهد بود؟

سینماروزان/حامد مظفری: از ساعات پایانی دوشنبه ۲۹ آبان ماه دعوتنامه حضور در نشستی که بنا بوده محمدعلی نجفی شهردار تهران سه‌شنبه عصر با اصحاب فرهنگ و رسانه داشته باشد برای برخی افراد خاص از صنف سینما ارسال شده است.

به گزارش سینماروزان از آنجا که در دعوتنامه عبارت کلی «نشست شهردای با اصحاب فرهنگ و رسانه» آمده است و نه نشست با طبقه‌ای خاص(!) از صنف، این پرسش در میان سینماگران شکل گرفته که چرا دعوتنامه برای همگان ارسال نشده است؟

برخی نزدیکان به حلقه بالادستی خانه سینما دلیل این امر را اختلال در سیستم پیامکی خانه سینما دانسته‌اند بی آن که بگویند این چه جور اختلالی است که فقط در موعد دیدارهای ویژه ایجاد می‌شود و مثلا در ارسال انبوه پیامک‌های ترحیم برای بدنه صنف کمترین اثری از آن به چشم نمی‌خورد؟

برخی نیز وجود منادای «فرهیخته ارجمند» در ابتدای این دعوتنامه را نشانگر برگزاری نشست صرفا برای فرهیختگان صنف سینما دانسته‌اند و نه بدنه سینما! اگر این فرض درست باشد این پرسش شکل می‌گیرد که آیا در خانه سینما و حتی برای حضور در نشستی سراسری با شهردار هم طبقه بندی وجود دارد و صرفا خودیها می‌توانند در این نشست شرکت کنند؟

و آیا بناست در جریان شکل گیری آرام و بی دردسر این نشست که صرفا خودیها-ببخشید فرهیختگان- در آن حضور دارند شوافی صورت گیرد برای حضور مدیرعامل خانه سینما در مدیریتهای فرهنگی-هنری شهرداری و به تبع آن ۱۲شغلگی ایشان رقم بخورد؟

بدیهی است که حضور سینماگرانی از طیفهای مختلف نزد شهردار باعث خواهد شد برخی از مشکلات مبتلابه صنف آشکار شود و در این شرایط اینکه حلقه بالادستی خانه سینما بتوانند به پروپاگاندای خویش و چندشغلگان بپردازند وجود نداشته باشد!

آیا اینکه در ارسال دعوتنامه نشستی سراسری با شهردار فقط برخی لایق دریافت دعوتنامه تشخیص داده شده‌اند ناشی از همین امر است؟

امیدواریم هیأت مدیره خانه سینما از همایون اسعدیان رییس آن گرفته تا بازیگری همچون فاطمه معتمدآریا که اعتبارش را صرف عضویت در هیأت مدیره کرده و البته علی قائم‌مقامی سخنگوی آن، پاسخی روشن برای این پرسشها داشته باشند.

دعوتنامه حضور در نشست شهردار که صرفا برای «فرهیختگان» صنف سینما ارسال شده!!

دعوتنامه حضور در نشست شهردار که صرفا برای «فرهیختگان»(!) صنف سینما ارسال شده!!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=45347

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "ارسال دعوتنامه حضور در نشست شهردار برای حلقه‌ای خاص از صنف سینما+عکس⇐آیا شغل دوازدهم مدیرعامل در شهرداری خواهد بود؟"

  1. مهدی گفت:

    بحث اصلى الان
    رفتن و جا انداختن عسکره براى سازمان فرهنگى هنرى شهردارى
    حتا به عنوان مقصد بعدى حيدر هم در نظر گرفته شده

    • کرمانی زهرا گفت:

      بله
      خانه سينما دنبال عسگره
      بعضى ها هم مى خوان بعد از جشنواره فجر كه مى گن صالحى وزير ممكنه حيدريان رو برداره مى گن با توجه به روابط مسجدجامعى و جاهاى ديگه با حيدريان اون رو ببرن اون جا

  2. مصیری گفت:

    یعنی جريان حاكم بر خانه سينما مى خوان عسگر رو جا بندازن براى شهردارى؟؟؟
    خدا به داااد برسه
    یعنی این حلقه چندنفره تا چندصدسال میخوان باشن در مدیریت؟

  3. Matin گفت:

    بله. این شغل دوازدهم ایشان خواهد بود… به ایشان خوشامد می‌گوییم و یکصدا فریاد خواهیم زد: آی…

  4. Matin گفت:

    آی… چرا کامنت سرشار از معنا و مفهوم من رو پاک کردی

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code