۰۴۰۳۱۴۰۱

ادعای یک کارشناس ارزشی درباره رسوخ فرح به فجر۳۹ ؟؟!!

فیلم+بی+همه+چیز

سینماروزان: علیرضا سربخش از کارشناسان فرهنگی جریان موسوم به ارزشی، مدعی رسوخ فرح دیبا به جشنواره فیلم فجر شد!؟

خبرگزاری اصولگرای فارس که اظهارات سربخش را بازتاب داده ذیل اظهاراتش، برچسب “بی همه چیز” را قرار داده که یادآور یکی از آثار جشنواره امسال است؛ یعنی همان فیلمی که مسعود فراستی به تعریف و تمجید از آن پرداخته و عبارت “واقعه” را درباره‌اش به کار برده است!!

علیرضا سربخش درباره براندازانه بودن برخی از فیلمهای جشنواره به فارس گفت: وقتی ترامپ در اواخر دولتش دیوانه شده بود و گفت عملی را انجام می دهد که در آینده شاهد نتایج آن خواهید بود. الحق و الانصاف نیروهای مسلح کشور ارتش و سپاه به خوبی ایستادند که در مقابل این یاوه گویی ها مقابله کنند. اما متاسفانه در داخل کشور افرادی در بخش های مختلف  دست دردست آمریکا  کشور و مردم را تضعیف کردند و به جای تهییج مردم در مقابل دشمن پشت مردم را لرزاندند.

وی تصریح کرد: در این شرایط و اوضاع و احوال در سینمای ایران هم شاهد افرادی هستیم که دست به دست دشمن دادند و در مقابل دشمن مردم را به سمت سیاست های آمریکا تشویق کردند و فیلم هایی را ساختند و در جشنواره به نمایش درآمد که مردم را تشویق به اعتراض و اعتصاب کردند  این نگاه و ایدئولوژی در سینمای ایران کاملا دیده می شود و ما تاب دیدن این آثار را نداریم.

سربخش در گفتگو با فارس مدعی شد: جالب است که در یکی از فیلم های به نمایش درآمده هنرپیشه را با آرایش و لباس فرح دیبا به نمایش می گذارند و منتظر ناجی که به گمان خودشان فرح دیباست، هستند!

اظهارات سربخش در خبرگزاری فارس/برچسب "بی همه چیز" پایین مطلب دیده میشود!

اظهارات سربخش در خبرگزاری فارس/برچسب “بی همه چیز” پایین مطلب دیده میشود!

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۴۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=63163

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code