۰۱۱۱۱۴۰۰

ادعای “کیهان” درباره رسوخ یک مدیر سینمایی دهه ۶۰ به حراجی تهران

سینماروزان: حراجی تهران در سالهای اخیر به واسطه حجم بالای پولهایی که صرف خرید محصولات آن میشود در کانون توجه قرار گرفته است.

روزنامه “کیهان” در گزارشی با اشاره به ارقام بالای ردوبدل شده در این حراج از رسوخ یک مدیر سینمایی دهه ۶۰ به این حراج خبر داده است.

متن گزارش “کیهان” را بخوانید:

اخیر حراجی تهران در حالی با حواشی بسیاری برگزار شد که یکی از افراد موثر در این مراسم شبه‌هنری، یکی از مدیران اسبق بنیاد سینمایی فارابی در دهه. ۶۰است.

این دوره از حراجی تهران ، باز هم با جابه‌جا شدن مبالغ نجومی به کار خود پایان داد. اما علاوه‌بر پول‌هایی که معلوم نیست از کجا می‌آیند و به کجا می‌روند، یکی از ویژگی‌های این حراجی که ظاهرا برای خرید و فروش تابلوهای نقاشی و مجسمه برگزار می‌شود، حضور برخی از چهره‌ها در پشت صحنه آن است.

«م.ب» از مدیران سینمایی دهه ۶۰ که طی سال‌های اخیر بیش از سینما در حوزه معماری و میراث فرهنگی فعالیت می‌کند، ازجمله چهره‌های بانفوذ و صحنه‌گردان حراجی تهران است.

امسال حراجی تهران با حضور پررنگ‌تر هنرمندان بازمانده از دوره طاغوت برگزار شد. همچنین پول‌های مشکوک با مبالغ هنگفت در آن جابه‌جا شد که تاکنون مشخص نشده این مبالغ توسط چه کسانی و از چه منابعی وارد این گعده شبه‌هنری می‌شود؟!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۶:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56656

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code