۰۵۰۷۱۴۰۱

ادعای رییس کمیسیون فرهنگی مجلس همزمان با آغاز پیش فروش بلیت ⇐اگر اصلاحات “فروشنده” انجام نشود، فیلم قابل نمایش نیست!!!

سینماژورنال: در حالی که از ساعاتی قبل پیش فروش بلیت “فروشنده” آغاز شده و پردیس آزادی از سینماهای تحت مدیریت حوزه هنری هم در فهرست پیش فروش بلیت قرار دارد رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ادعای عجیبی را طرح کرده است.

حجت الاسلام نصرا.. پژمانفر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌و گو با “فارس” گفته است: به واسطه نگرانی هایی که درباره فیلم “فروشنده” از سوی تعداد زیادی از افراد شنیده بودم مسئله را با یکی از اعضای شورای پروانه نمایش مطرح کردم و در این مورد از او توضیح خواستم .

وی گفت: این عضو شورای پروانه نمایش با تایید اشکالات فیلم به بنده اعلام کرد، ما به ارشاد برای این فیلم اصلاحاتی داده ایم و اعلام کرده ایم اگر اصلاحات انجام نشود فیلم قابل نمایش نیست.

پژمانفر در پاسخ به اینکه “فروشنده” دارای پروانه نمایش است گفت: من هم این خبر را شنیده ام اما طبعا اگر اصلاحات مورد نظر شورا اعمال نشود صدور پروانه نمایش بی معناست.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=27686

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "ادعای رییس کمیسیون فرهنگی مجلس همزمان با آغاز پیش فروش بلیت ⇐اگر اصلاحات “فروشنده” انجام نشود، فیلم قابل نمایش نیست!!!"

  1. احسان گفت:

    متأسفم براى تفكرى كه مردم رو صغير و كم عقل مى دونه و در مقام قيم مردم براشون تصميم مى گيره. در قرن بيست و يكم و در اين دهكده جهانى كه زندگى مى كنيم، مردم بسيار باهوش تر و آگاه تر از اونى هستن كه زير بار اين جور قيم مآبى ها برن. با اين جور كارها فقط مردم رو از نظام دور و دورتر مى كنيد.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code