۰۷۰۹۱۴۰۱

ادعای رامبد جوان: دستمزدم در فصل اول «خندوانه» سه میلیون بود! در فصل دوم پنج میلیون و در فصول بعد هم فقط «یک ذره» اضافه شد!!⇔پرسش: رامبدجان! پس بودجه شراکت در تولید متوالی سه فیلم مختلف از کجا آمده؟ آیا با همان «یک ذره» اضافه حقوق، پول شراکت در تولید متوالی فیلمهای «قانون مورفی»، «طلا» و «زیرنظر» جور شده؟؟

سینماروزان: بعد از حواشی مختلفی که در ماههای اخیر دوروبر رامبد جوان و برنامه «خندوانه»اش وجود داشت این مجری-بازیگر به تازگی در یک نشست رسانه‌ای شرکت کرد و کوشید در این نشست پاسخگوی پرسشهای بخشی گزینش شده(!) از اهالی رسانه باشد.

اینکه چرا نمایندگان اغلب رسانه‌های مستقل به این نشست راهی نداشتند مشخص نیست اما خوشبختی آنجاست که برخی از نمایندگان رسانه‌های ارگانی حاضر در این نشست هم برای آن که به‌ظاهر از عدالت‌طلبی مستقلان جا نمانند به بازخوانی پرسشهای ماههای قبل رسانه‌های مستقل درباره «خندوانه» پرداختند.

از همین رهگذر بود که رامبد جوان مجبور شد درباره دستمزدی که از «خندوانه» میگیرد و همچنین ارتباط این برنامه با برخی ارگانهای خاص توضیحاتی دهد؛ توضیحاتی که البته پرسشهایی تازه تر را طرح کرد که نمایندگان رسانه های ارگانی نتوانستند به‌لحظه این پرسشها را مطرح نمایند.

یکی از این پرسشها بعد از توضیح رامبد درباره دستمزدش از «خندوانه» حادث شد. رامبد جوان گفت:  دستمزدم در فصل اول «خندوانه» سه میلیون بود! در فصل دوم پنج میلیون و در فصول بعد هم فقط «یک ذره» اضافه شد!!

پرسش منتج از این ادعا آن است که رامبدجان! پس بودجه شراکت در تولید متوالی سه فیلم مختلف از کجا آمده؟ آیا با همان «یک ذره» اضافه حقوق، پول شراکت در تولید متوالی فیلمهای «قانون مورفی»، «طلا» و «زیرنظر» جور شده؟؟

البته ممکن است بگویید در تولید این فیلمها با محمد شایسته شریکید اما کیست که نداند اخوی کوچکتر شایسته ها حتی آن قدر بضاعت مالی ندارد که دفتری مستقل برای خودش مهیا کند و همچنان به اتاقی در دفتر برادران خود بسنده کرده!

 رامبدجان! اگر میخواهید مخاطبان تفهیم ادعا شوند، یک کلام بگویید چقدر بودجه صرف تولید هر یک از سه فیلم «قانون مورفی» ، «طلا» و «زیرنظر» شده و این بودجه از کجا میآید؟؟

بخصوص که بدون اکران فیلم اول و بازگشت مالی لااقل بخشی از بودجه، فیلم دوم را ساختید و بدون اکران فیلم دوم، سراغ سومی رفتید…

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۵:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=52039

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "ادعای رامبد جوان: دستمزدم در فصل اول «خندوانه» سه میلیون بود! در فصل دوم پنج میلیون و در فصول بعد هم فقط «یک ذره» اضافه شد!!⇔پرسش: رامبدجان! پس بودجه شراکت در تولید متوالی سه فیلم مختلف از کجا آمده؟ آیا با همان «یک ذره» اضافه حقوق، پول شراکت در تولید متوالی فیلمهای «قانون مورفی»، «طلا» و «زیرنظر» جور شده؟؟"

 1. لیلا ترکمان گفت:

  ایشون سه تا فیلم تولید کرده تو یه سال
  مرتضی شایسته با اون سابقه هم جرات نداره سالی سه تا فیلم تولید کنه
  اونوقت رامبد جطور تونسته؟
  واقعا جالبه برام
  میخوام بدونم

 2. مصیری گفت:

  اخرین فیلم ممد شایسته دختر بود که بیشتر از ۳میلیارد که نفروخت
  از این ۳میلیارد نصفش سهم سینماداراس و پر پرش ۱ میلیارد میرسه به تهیه کننده
  ممداقا با همون یک میلیارد این سه تا فیلمو شراکتی ساخته با رامبد؟؟

 3. مستانه مقیمی گفت:

  رامبد برنامه ای ۳ تومن میگرفته یا ماهی ۳ تومن؟؟؟
  اگه برنامه ای ۳ تومن بوده باشه و هر فصل بیشتر از صد قسمت بوده نتیجتا میشه ۳۰۰میلیون دستمزدش
  اما اگه ماهی ۳ تومن بوده باشه و هر فصل شش ماه اونوقت فقط ۱۸میلیون گرفته
  کدومش درسته دقیقا؟؟؟
  یکی بگه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code