۰۸۱۱۱۴۰۱

ادعای داماد معاون اجرایی رییس جمهور⇐تولید فصل دوم “شهرزاد” مانند نماز خواندن در خانه غصبی است/به سازمان سینمایی شکایت می‌کنم

سینماروزان: امتداد بازداشت محمد امامی تهیه کننده “شهرزاد” هرچند به ظاهر با ادامه فیلمبرداری فصل دوم این سریال همراه شده است اما حالا محمدهادی رضوی که در فصل اول به عنوان سرمایه گذار حضور داشت ادعا کرده تولید فصل دوم مانند نماز خواندن در خانه غصبی است.

به گزارش سینماروزان رضوی که داماد محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس دولت یازدهم است در این باره به “تسنیم” گفت: در رابطه با ساخت سری دوم “شهرزاد” شنبه (۱۵ آبان ماه) شکایتی را از این سریال در سازمان سینمایی ارائه می‌کنم بخاطر این که من و آقای امامی قراردادی برای سریال “شهرزاد” داشتیم که اگر این سریال درآینده ادامه پیدا کرد امتیاز آن در اختیار سرمایه گذاران باشد.

وی ادامه داد: ۵۰ درصد از سهام سریال “شهرزاد” در اختیار بنده است و چنانچه اگر بخواهد این سریال را ادامه دهند باید زیر نظر سرمایه گذاران ادامه پیدا کند. وقتی “شهرزاد۲” شروع شد گفتند که ما این سریال را جلو می بریم اما حق شما محفوظ است؛ اما این فیلم روز به روز جلو می رود و هیچ حقی از ما محفوظ نشده است. کاری که عوامل “شهرزاد” دارند انجام می دهند مانند نماز خواندن در خانه غصبی است؛ مگر می شود در خانه ای نماز خواند که غصبی است.

رضوی بیان کرد: چند روز گذشته شنیدم که برای این سریال اسپانسر گرفته اند، من نمی دانم اگر اسپانسر گرفته اند چرا حق و حقوق من را نمی دهند؟ من شرعاً از ساخت “شهرزاد۲” راضی نیستم و دلیلش هم این است که عوامل “شهرزاد” بدون جلب رضایت من و پرداخت حق و حقوقم اقدام به ساخت سری دوم این سریال کرده اند.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30583

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code