۱۸۱۱۱۴۰۱

ادعای جامعه‌شناسی که هم عضو شورای پروانه نمایش است و هم عضو هیأت انتخاب جشنواره فجر بود⇐اگر می‌خواهید مسائل جامعه حل شود حتما باید یک جامعه‌شناس در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشد!!!

سینماروزان: حضور عماد افروغ با تحصیلات جامعه شناسی در شورای پروانه نمایش ارشاد و همین طور هیأت انتخاب جشنواره فیلم فجر پرسشهای بسیاری را طرح کرده است درباره اینکه چرا از سینماگرانی کارکشته برای چنین مناصب کلیدی استفاده نمی شود.

به گزارش سینماروزان عماد افروغ حضور در برنامه «چشم شب روشن» محمد صالح علاء را مجالی کرد برای پاسخگویی به این پرسش!

او در جایی از گفتگوی خود بیان داشت: اگر می‌خواهید بسیاری از مسائل در جامعه حل شود باید حتماً یک جامعه‌شناس در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشد.

پرسش اینجاست که اگر جناب افروغ به جای جامعه شناسی تحصیلاتی در حوزه روانشناسی یا مثلا تاریخ داشت باز هم از این می گفت که حضور یک روانشناس یا تاریخ شناس در حوزه های مختلف لازم است؟!

از آن سو آیا جناب افروغ به این مسأله هم معتقدند که حضور سینماگران در عرصه های مختلف نیز اسباب تصویرسازی شفاف از حیطه های مختلف اجتماعی را موجب خواهد شد؟

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۷:۱۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34356

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "ادعای جامعه‌شناسی که هم عضو شورای پروانه نمایش است و هم عضو هیأت انتخاب جشنواره فجر بود⇐اگر می‌خواهید مسائل جامعه حل شود حتما باید یک جامعه‌شناس در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشد!!!"

  1. احمد اکبری گفت:

    افروغ که تقریبا در تمام مصاحبه های اخیر خود از افشاگری ها و بازتاب دادن مسایل اجتماعی از سوی اصحاب سینما دفاع و تشکر کرده است. در این مصاحبه هم از حضور جامعه شناس در شورای پروانه نمایش یا هیات انتخاب چیزی نگفته است. حوصله کنید با دقت بخوانید.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code