۱۷۰۹۱۴۰۱

ادعای تازه “کیهان” درباره شجریان

سینماژورنال: رابطه میان محمدرضا شجریان و روزنامه “کیهان” همچنان رابطه غیرمسالمت جویانه ای است.

به گزارش سینماژورنال در روزهایی که بیماری شجریان و بستری شدن در بیمارستان سبب ساز آن شد که رسانه ملی با پخش خبری از این خواننده سنتی او را “استاد” قلمداد کند اما “کیهان” همچنان رویه انتقادی خود را نسبت به شجریان حفظ کرد.

در تازه ترین مورد نیز این روزنامه اصولگرا به انتقاد از عدم واکنش شجریان در قبال فاجعه منا خرده گرفته است؛ آن هم با تیتر “بی‌تفاوتی شجریان به مرگ صدها ایرانی”!!!

کیهان نوشته است: در شرایطی که همه هنرمندان ایرانی این روزها به نحوی به فاجعه منا واکنش نشان می‌دهند و بسیاری از خواننده‌ها، کنسرت خود را به خاطر احترام به درگذشتگان این حادثه لغو کرده‌اند، محمدرضا شجریان حاضر نشد کنسرت خود در قونیه را به احترام شهدای فاجعه منا لغو کند!

این روزنامه ادامه داده است: کنسرت محمدرضا شجریان به دعوت دولت ترکيه روز جمعه چهارم مهر و درست یک روز پس از فاجعه منا در سالن «سلطان ولد» برگزار شد.

کیهان خاطرنشان ساخته است:  به دلیل عدم فروش بلیت‌های کنسرت شجریان، این کنسرت به صورت رایگان و بدون بلیت فروشی در قونیه برگزار شد!

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ - ۶:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=10956

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "ادعای تازه “کیهان” درباره شجریان"

  1. Sadr گفت:

    مطمنا كسي به كيهان اهميت نمي‌ده و كيهان به هر كي عناد بورزه، قطعا ان شخص نزد مردم محبوب‌تر مي‌شه. هرچند شجريان جايگاه خاصي نزد مردم داره و با اين خزعبلات كيهان از محبوبيتش كاسته نمي‌شه….

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code