۲۸۱۰۱۴۰۰

ادعای آقازاده‌ای که به مدیریت در رسانه ملی نائل آمده⇐چون «جم جونیور» از شبکه کودک سیما شکست خورده، «بی‌.بی‌.سی.فارسی» قصد پخش برنامه کودک دارد!!

سینماروزان: محمد سرشار آقازاده محمدرضا سرشار از نویسندگان جریان اصولگرایی را سینماگران به خاطر ادبیاتش در حمله به یکی از آثار پرمخاطب سینمای ایران در سالهای اخیر به یاد دارند.(اینجا را بخوانید)

محمد سرشار که مشخص نیست بخاطر عقبه پدرش به مدیریت شبکه کودک رسیده یا بخاطر استعدادهای خدادادی(؟؟) به تازگی در نوشتاری مدعی شکست دادن «جم جونیور» شده و البته ادعایی دیگر هم طرح کرده مبنی بر پخش برنامه کودک از «بی بی سی فارسی» بخاطر شکستی که بر «جم جونیور» تحمیل شده.

متن نوشتار این آقازاده را بخوانید:

روباه پیر این‌بار خودش وارد جبهه هجمه فرهنگی به کودکانمان شده و قرار است با بودجه وزارت خارجه انگلیس، در بی‌بی‌سی فارسی برنامه‌هایی را برای کودکان پخش کند!
این اقدام سازمان دولتی بی‌بی‌سی علیه ایران سه جنبه دارد:
۱_ شبکه‌های فارسی‌زبان کودک در جذب مخاطب شکست خورده‌اند و در سه سال اخیر، دچار ریزش شدید مخاطب شده‌اند. آن‌گونه که با موفقیت‌های شبکه کودک سیما، سردمدار این جنگ نیابتی یعنی جم‌جونیور ، یک ریزش  ۹درصدی مخاطب را تجربه کرده. (اینجا فرصت مناسبی برای شرح این رویارویی پنهان نیست.)
۲_ جنگ دشوارتری در پیش است!
بخش کودک بی‌بی‌سی‌فارسی حریف قدری برای شبکه کودک خواهد بود چرا که روی یکی از بزرگترین و قوی‌ترین آرشیوهای برنامه‌سازی کودک دنیا _ یعنی سی‌بی‌بیز (خردسال) و سی‌بی‌بی‌سی (کودک) _ نشسته و با دوبله این گنج بزرگ، سال‌ها تجربه آنها را با خود حمل می‌کند.
۳_ راه‌اندازی بخش کودک مقدمه راه‌اندازی شبکه بی‌بی‌سی کودک فارسی‌زبان خواهد بود و این جنگ نرم رسانه‌ای علیه کودکان ما، ابعاد وسیع‌تری پیدا خواهد کرد.
به یاری خداوند ما در شبکه کودک در کنار خانواده‌ها، برای این جبهه جدید آماده خواهیم شد. امیدوارم بزرگانی هم که باید پشتیبان مجاهدان فرهنگی و والدین خط مقدم این نبرد باشند؛ حمایت‌های خود را بسیار بیشتر کنند.
image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56335

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code