۰۸۱۱۱۴۰۰

ادعاهایی تازه درباره «سلمان» و «موسی» از سوی معاون سیما⇐«سلمان فارسی» اوایل تابستان ۹۸ کلید می‌خورد!!/لوکیشن‌های «موسی» شناسایی شده و کار در حال پیشروی است!!

سینماروزان: مدتهاست مدیران تلویزیون از تولید سریالهای تاریخی «سلمان فارسی» و «موسی» می‌گویند ولی در عمل اتفاقی رخ نمی‌دهد! البته هرازگاه از آغاز تولید عنقریب این سریالها سخن گفته میشود ولی در نهایت از منظر اجرایی اتفاقی رخ نمیدهد.

تازه ترین اظهارنظر مربوط به این سریالها از معاون سیما سرزده است. مرتضی میرباقری به «فارس» توضیح داد: این دو گروه به شدت در حال کار کردن هستند علاوه‌بر این برای هر مرحله تاریخی که می‌خواهند سریال را در آن برهه روایت کنند باید ابزار و ادوات لباس و تمام موارد مربوطه را آماده کنند من چندین بار از کارگاه‌های این دو سریال بازدید کردم. اینها به اندازه شش ماه توانستند کارگاه لباسشان را تجهیز کنند و حدود هفت ماه در حال فعالیت برای تجهیز کردن کارگاه ادوات و ابزارشان بودند.

معاون سیما اظهار داشت: ما نیز قبل از شروع مرحله پیش تولید، زمان خاصی را برای مرحله پیش تولید و تولید این دو سریال در نظر گرفته بودیم که در حال حاضر بر طبق همان زمان‌بندی پیش رفتیم.

میرباقری در ادامه با‌اشاره به زمان آغاز تولید سریال «سلمان فارسی» نیز گفت: به امید خداوند قرار بر این است تا سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری را اوایل تابستان ۹۸ کلید بزنیم و تمامی بازیگران این سریال در همین زمان مقابل دوربین می‌روند، اما باید تمام تمهیدات برای تولید چنین سریالی برآورده شود.

وی با‌اشاره به اینکه در مرحله پیش تولید سریال «سلمان فارسی» توقفی صورت نگرفته است گفت: هیچ‌گونه توقفی در مرحله پیش تولید این سریال صورت نگرفت و همچنان با شتاب پیش می‌رود. همچنین منابع ارزی و ریالی این سریال تامین شده است.

معاون سیما درباره تولید سریال «موسی (ع)» به کارگردانی جمال شورجه نیز گفت: هفته گذشته با جمال شورجه و احمد میرعلایی کارگردان و تهیه‌کننده این سریال صحبت کردم. آنها دقیقاً لوکیشن‌هایشان را شناسایی کرده‌اند و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دادند و کار در حال پیشروی است.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۷:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54592

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code