۱۵۰۷۱۴۰۱

ادامه ماجرای درگیری تولیدکنندگان “شهرزاد”⇔محمدهادی رضوی: برند “شهرزاد” را به قیمت ۱۵ میلیارد به یک موسسه فروخته‌اند!!!/۵ میلیارد هم پیش‌پرداخت گرفته‌اند/محمد امامی برند را فروخته!!!

سینماروزان: گفتگوی دو روز قبل محمدهادی رضوی با “صبح نو” که در آن به گلایه از حسن فتحی و دست اندرکاران سریال “شهرزاد” پرداخته و  درباره جزییات شکایت خود از عوامل سریال حرف زده بود حاشیه های فراوانی را برانگیخت.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سینماروزان از جمله این حواشی مربوط به این جمله رضوی بود که سرمایه گذار ۶۰ درصدی سریال و مالک ۵۰ درصدی برند “شهرزاد” است.

رضوی حالا در گفتگو با “هفت صبح” به گلایه از این پرداخته که چرا بدون اطلاع وی برند سریال را به قیمت ۱۵ میلیارد تومان به یک موسسه واگذار کرده اند!!!

رضوی می گوید: متوجه شدم که حق سریال “شهرزاد” را ۱۵ میلیارد به جای دیگری فروخته اند و ۵ میلیارد پیش پرداخت گرفته اند…هفته پیش متوجه شدم که امتیاز را فروخته اند آن هم در زمانی که ایشان{محمد امامی} هنوز دستگیر نشده بود!

وی ادامه می دهد: اجازه دهید نگویم{به کجا فروخته اند} اما یک موسسه است.

محمدهادی رضوی در پاسخ به این پرسش که چه کسی برند را فروخته؟ حسن فتحی یامحمد امامی بیان می دارد:  آقای امامی.

این سرمایه گذار می افزاید: آقای فتحی و آقای اسدزاده(رییس هیأت مدیره تصویرگستر پاسارگاد) در جریان هستند چه اتفاقی افتاده. دوستان مدام انکار می‌کردند تا اینکه اسناد را به چشم خودم دیدم.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۱۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30748

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code