۲۹۱۰۱۴۰۰

ادامه شفاف سازی انتظامی به نتایج جالبی رسید⇐قراردادهای چندصدمیلیونی مدیر بازنشسته موزه سینما و مدیر دانشکده صداوسیما و مدرسه سینما بابت طرحهای پژوهشی سازمان سینمایی!!!/نام یک کارگردان هنروتجربه ای و مدیر یک مجله تعطیل شده هم در میان قراردادهای چشمگیر پژوهشی به چشم میخورد!!

سینماروزان: حسین انتظامی هیچ کار که برای سینما نکرده باشد اینکه شفاف سازی مالی زیرمجموعه ها را تداوم بخشیده میتواند میراثی نیک از وی برای آیندگان باشد. البته منوط به آن که این شفاف سازیها ناقص نماند و خیلی زود به شفاف سازی دستمزد و حق مأموریت و حق مشاوره و حق جلسه بالادستیهای سازمان هم برسد.

برگی تازه از شفاف سازی حسین انتظامی مربوط به بودجه های پژوهشی سازمان است که نتایج جالبی را پیش رو میگذارد.

علیرضا قاسم خان که به دلیل بازنشستگی از مدیریت موزه سینما کنار گذاشته شد برای پژوهشی با عنوان “مطالعه تحلیلی سینمای ایران” قرارداد ۳۰۰ میلیونی بسته است!

شهاب اسفندیاری مدیر دانشکده صداوسیما بابت پژوهشی با عنوان “صورت بندی و تبیین سینمای دینی” همراه با محمدحسین نواب قراردادی ۱۹۰ میلیونی شامل حالش شده!!

مدرسه ملی سینما به مدیریت روح الله حسینی قراردادی ۲۰۲میلیونی داشته بابت حمایت از پایان نامه های دانشجویی که اصلا مشخص نیست این رقم صرف کدام پایان نامه ها شده؟؟؟

مصطفی آل احمد کارگردانی با یک فیلم بلند هنروتجربه ای در کارنامه قراردادی ۱۴۰میلیونی داشته بابت “نوشتن در حرکت…”!!!

با شهرام جعفری نژاد مدیر مجله تعطیل شده “صنعت سینما نیز  دو قرارداد رویهم به مبلغ ۹۰ میلیون منعقد شده. یک قرارداد ۵۵میلیونی برای “طراحی اطلس سینماهای کشور” و دیگری برای پژوهش “استانداردهای لازم برای زیرساختهای سینمای ایران”.

فهرست کامل برخورداران از بودجه های پژوهشی سازمان را اینجا ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56929

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code