۰۳۰۱۱۴۰۲

ادامه تصویربرداری «نجلا ۲» در تهران+رونمایی از جدیدترین تصاویر

سریال+نجلا۲

سینماروزان: تصویربرداری فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نجلا» در تهران در حال انجام است.

به گزارش سینماروزان گروه تولید سریال مناسبتی «نجلا ۲» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در حال حاضر در لوکیشنی واقع در جنوب تهران مشغول تصویربرداری هستند. تا نیمه مهر ماه تولید در تهران ادامه پیدا می‌کند و پس از آن گروه برای ادامه کار عازم جنوب کشور و سپس کشور عراق خواهند شد.

از میان بازیگران حضور ایوب آقاخانی در پروژه قطعی شده و قرار است در فواصل کار چندین بازیگر دیگر نیز به سریال اضافه شوند. همچنین با توجه به حضور سارا رسول‌زاده در پروژه‌ای دیگر، محیا دهقانی در فصل دوم جایگزین این بازیگر شده است.

سریال+نجلا۲

سریال+نجلا۲

به گفته سعید سعدی، این سریال برای پخش در سال آینده از شبکه سوم سیما آماده خواهد شد.

فصل دوم «نجلا» که در ۳۰ قسمت تولید خواهد شد، به بازگشت کاراکترهای قصه از کربلا و حوادثی که در این مسیر برایشان رقم می‌خورد می‌پردازد.

حسام منظور، محیا دهقانی، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، ایوب آقاخانی، مرتضی شاه‌کرم، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشایی، حسین شفیعی، تورج فرامرزیان، وحید نفر، جمال بیات، ابراهیم گله‌دارزاده، رستا رضوی، مهدی ملاک، سیامک توده‌فلاح، اسحاق احمدپور، محسن مرادی، امیر دهلکی، سامان خلیلیان و (با هنرمندی) هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان بازیگرانی هستند که در فصل جدید این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

سریال+نجلا۲

سریال+نجلا۲

عکس: سمیه میری – مهفام هاشمیض

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65249

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code