۰۸۰۱۱۴۰۲

آذرخش فراهانی: آزاده نامداری در “نسیم” چادر به‌سر نخواهد داشت+عکس

سینماژورنال: حضور آزاده نامداری در فیلم سینمایی “نسیم” به کارگردانی پرویز شهبازی از همان ابتدا حاشیه برانگیز بود. اینکه شهبازی تصمیم گرفته یکی از نقشهایش را به مجری زنی بدهد که در ماههای اخیر در کانون حاشیه ها قرار داشته به شدت جنجالی بود.

به گزارش سینماژورنال بعد از قطعی شدن این حضور که اولین بار از سینماژورنال رسانه ای شد، گروهی از رسانه ها شبهه هایی را مبنی بر چادری نبودن نامداری در این فیلم بیان کردند و این شبهه ها از سوی رسانه های نزدیک به نامداری مرتب تکذیب شد.

با این حال آذرخش فراهانی فرزند بهزاد و برادر گلشیفته که در این فیلم در نقش یک موزیسین جوان ظاهر شده چادری نبودن آزاده نامداری در “نسیم” را تایید کرد.

آذرخش فراهانی در زیر یکی از عکس های انتشار یافته از این فیلم سینمایی در صفحه اجتماعی یکی از رسانه های سینمایی نوشت: خانم نامداری در بخش هایی از فیلم چادر به‌سر نخواهد داشت.

اینکه آذرخش فراهانی به صراحت اعلام می کند نامداری در بخشهایی از فیلم حجاب همیشگی اش که چادر است را نخواهد داشت می تواند تکذیبیه ای باشد بر خبرهایی که از چادری بودن او خبر می داد.

البته این را هم نباید از نظر دور داشت که پرویز شهبازی کارگردان “نسیم” معمولا روال کاریش این گونه بوده که فیلمنامه کامل به دست بازیگران نمی دهد و از همین رو اظهارنظرات بازیگران نیز برمبنای کلیات است و نه جزییاتی که حین حضور در برابر دوربین روی می دهد اما نکته اینجاست لحن گفتاری آذرخش طوری بوده که انگار درباره نماهایی که پیشتر گرفته شده سخن گفته است!

کامنت آذرخش فراهانی در تکذیب چادری بودن آزاده نامداری
کامنت آذرخش فراهانی در تکذیب چادری بودن آزاده نامداری

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=7015

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code