۰۷۰۹۱۴۰۱

اثر منتخب چندین جشنواره بین المللی در خانه هنر و فرهنگ آدینه

سینماژورنال: فیلم کوتاه داستانی «آغی» به نویسندگی و کارگردانی یوسف کارگر فردا سه شنبه یکم دی ماه ساعت ۲۰:۳۰ (هشت و نیم شب) با حضور عوامل فیلم در این مجموعه روی پرده می رود و بعد از نمایش فیلم، عوامل با تماشاگران به گفتگو نشسته و به سوالات آنها پاسخ خواهند داد.

به گزارش سینماژورنال «آغی» از توليدات انجمن سينمای جوانان اروميه که در جشنواره های بین المللی حضور موفقی را تجربه کرد تاکنون جوایز و عناوین متعددی از جمله جایزه بهترین فیلم جشنواره «سالامینداناو» فیلیپین، بهترین کارگردانی جشنواره «فالودی» مجارستان، جایزه ویژه داوران جشنواره خانواده جمهوری آذربایجان، بهترین فیلم خارجی زبان جشنواره «سامراسلم» امریکا، بهترین تصویر برداری و بهترین بازیگر جشنواره «سالیسبوری» امریکا، جایزه ویژه تماشاگران جشنواره اسب نقره ای روسیه، کاندیدای بهترین فیلم کوتاه جشنواره «دنور» امریکا و  کاندیدای بهترین فیلم جشنواره دانشجویی پکن را کسب نموده است.

این فیلم که از بازیگرانی چون  احد پاسبانطوس، هادی افتخارزاده و یوسف یزدانی بهره می برد در داخل کشور نیز موفق ظاهر شده و تاکنون توانسته جوایزی همچون دیپلم افتخار بهترین فیلم نسل نو جشنواره سما، برنده جایزه سوم جشنواره نگاه رضوی، منتخب جشنواره فیلم کوتاه تهران و اثر منتخب جشن خانه سینما را به خود اختصاص دهد.

خانه هنر و فرهنگ آدینه برنامه نمایش و نقد و بررسی آثار تحسین شده سینمای ایران و جهان را هر هفته سه شنبه ها در دستور کار خود دارد و تاکنون فیلم هایی چون «روز قضاوت» و «پنجره باز» در این مجموعه به نمایش در آمده و با استقبال خوب مخاطبین روبرو شده است.

نشانی : تهران – خیابان کریم خان زند – خیابان آبان جنوبی(شهید عضدی) – پلاک هفت

تلفن تماس : ۸۸۹۱۶۰۴۴ – ۸۸۹۰۳۸۲۳

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرامی خانه هنر و فرهنگ آبان به نشانی www.instagram.com/adineh_art  مراجعه نمایند.

به علت ظرفیت محدود خواهشمند است کلیه علاقه مندان حضور خود را به صورت تلفنی هماهنگ نمایند.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۱۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=15330

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code